INSPIRACE

Novinky z Impulse Collection: Kabelky, které dávají stylu nový impuls

18.11.2019 REDAKCE
Autor článku

Čekáš na nový impuls, díky kterému budou tvé outfity ještě dokonalejší než teď? Ne nadarmo se říká, že je kabelka základem každého šatníku. A pokud toužíš po kabelce propojující praktičnost a neotřelý vzhled, neměly by tvé pozornosti uniknout nové kabelky VUCH z kolekce Impulse. Pojď se na ně s námi mrknout.

Impulse Collection

Kabelky z Impulse Collection tě o své výjimečnosti přesvědčí na první pohled, získají si tě především svými barvami a také tím, že jsou navrženy tak, aby byly co nejpraktičtější. Pokud nedáš dopustit na prostorné kabelky, do nichž se ti vejde spousta věcí, nezapomeň se podívat na kabelky Skyent a Sebela. Dáváš přednost crossbody kabelkám ve sportovnějším stylu? Pak tě potěší naše novinky.

Proč mít crossbody kabelku?

Na cestách i na party. Praktickou crossbody kabelku oceníš všude tam, kde potřebuješ mít volné ruce. Díky praktickému popruhu přes rameno nebudeš téměř vědět, že kabelku máš, věř ale, že pokud se bude jednat o kabelku z Impulse Collection, tvé okolí si jí zaručeně všimne.

Kabelka Bailey v barvě podzimu

Která kabelka se k podzimu hodí lépe než ta v krásné hnědé barvě? Kabelka Bailey s ozdobným logem VUCH je malá, praktická a nepostradatelná.

Něžně růžová kabelka Norah

Chceš podpořit svou něžnost a ženskost? Vsaď na světle růžovou kabelku s šedými detaily Norah, která se stane jedinečným doplňkem, ať už se vydáš kamkoliv.

Vášnivě červená kabelka Madeline

Souhlasíš s tím, že by měly být doplňky nepřehlédnutelné a poutat k sobě pozornost? Tento požadavek bezesporu plní červená kabelka Madeline.

Kabelky v dárkovém balení

Věděla jsi, že ti každá z kabelek VUCH dojde v dárkové balení? Všechny kabelky jsou zasílané v dárkové krabici a sáčku. Snadno se tak promění v dokonalý dárek nejen pod stromeček.

Padla ti některá z kabelek Impulse Collection do oka? Udělej si radost hned, anebo nenápadně naveď Ježíška…

Kopírovat odkaz

Doporučené články

VUCH radí: Jak si vybrat příruční zavazadlo do letadla VUCH radí: Jak si vybrat příruční zavazadlo do letadla
DEN MAMEK: Nezapomeň na svou superženu DEN MAMEK: Nezapomeň na svou superženu
Focení novinek v centru Prahy s Vuchlady Barčou Kropáčkovou Focení novinek v centru Prahy s Vuchlady Barčou Kropáčkovou
Čas popřát ženám: Tipy na dárky k MDŽ Čas popřát ženám: Tipy na dárky k MDŽ


Zvolte svoji zemi