INSPIRACE

S peněženkami a hodinkami z limitované kolekce Fablouise edition oslníš

17.12.2019 REDAKCE
Autor článku

Že prahneš po doplňku, který ti okolí bude závidět? Proč si letos pod stromeček nenadělíš něco sama? Vánoce jsou přece o radosti a někdy je třeba udělat radost nejen ostatním, ale i sobě. A inspirací na dokonalý dárek, ze kterého se budeš radovat po celý rok, jsou peněženky a hodinky z limitované kolekce Fablouise edition. Pojď se na ně s námi podívat.

Jedinečnost v pastelových barvách

Peněženky a hodinky z nové kolekce by se daly bez nadsázky nazvat uměleckým dílem díky jejich netradičním abstraktním vzorům v kouzelných pastelových barvách. Na jejich vzniku má totiž zásluhu nadaná nizozemská designérka Laura Louise, mezi jejíž největší vášně patří právě design, móda a krása. A vzory na kabelkách a peněženkách Fablouise edition rozhodně krásné jsou.

Jen 600 kusů peněženek a 100 hodinek

Nebyla by to limitovaná edice, kdybychom nenabízeli pouze omezený počet těchto výjimečných kousků. Vyrobili jsme jenom 600 peněženek a 100 hodinek a ty máš nyní jedinečnou příležitost být jejich majitelkou. Ale honem, máme takové tušení, že o ně bude veliký zájem.

Pro tebe, pro ségru i kámošku

Už víš, že si letošní Vánoce ještě zpříjemníš tím, že si nadělíš peněženku a hodinky, které jen tak někdo mít nebude? A co takhle vzít jedny i pro ségru, mamku nebo kamarádku? Je více než jasné, že originální doplněk bude i letos hitem Vánoc. A co tě jistě potěší je i fakt, že ti limitované kousky VUCH přijdou zabalené v luxusním dárkovém balení.

Jak se ti líbí nové peněženky a kabelky z limitované edice? A potěšilo by tě, kdybys tyto originální doplňky našla pod stromečkem?

Kopírovat odkaz

Doporučené články

Focení jako ze snu: Jak jsme fotili léto v dubnu Focení jako ze snu: Jak jsme fotili léto v dubnu
Vuch travel: Jaký batoh je ideální parťák do letadla? Vuch travel: Jaký batoh je ideální parťák do letadla?
Psaníčko je ta nejmenší kabelka, která dělá největší dojem Psaníčko je ta nejmenší kabelka, která dělá největší dojem
Zimní nezbytnosti, aby ti nemrzly uši Zimní nezbytnosti, aby ti nemrzly uši


Zvolte svoji zemi