INSPIRACE

S peněženkami a hodinkami z limitované kolekce Fablouise edition oslníš

17.12.2019 REDAKCE
Autor článku

Že prahneš po doplňku, který ti okolí bude závidět? Proč si letos pod stromeček nenadělíš něco sama? Vánoce jsou přece o radosti a někdy je třeba udělat radost nejen ostatním, ale i sobě. A inspirací na dokonalý dárek, ze kterého se budeš radovat po celý rok, jsou peněženky a hodinky z limitované kolekce Fablouise edition. Pojď se na ně s námi podívat.

Jedinečnost v pastelových barvách

Peněženky a hodinky z nové kolekce by se daly bez nadsázky nazvat uměleckým dílem díky jejich netradičním abstraktním vzorům v kouzelných pastelových barvách. Na jejich vzniku má totiž zásluhu nadaná nizozemská designérka Laura Louise, mezi jejíž největší vášně patří právě design, móda a krása. A vzory na kabelkách a peněženkách Fablouise edition rozhodně krásné jsou.

Jen 600 kusů peněženek a 100 hodinek

Nebyla by to limitovaná edice, kdybychom nenabízeli pouze omezený počet těchto výjimečných kousků. Vyrobili jsme jenom 600 peněženek a 100 hodinek a ty máš nyní jedinečnou příležitost být jejich majitelkou. Ale honem, máme takové tušení, že o ně bude veliký zájem.

Pro tebe, pro ségru i kámošku

Už víš, že si letošní Vánoce ještě zpříjemníš tím, že si nadělíš peněženku a hodinky, které jen tak někdo mít nebude? A co takhle vzít jedny i pro ségru, mamku nebo kamarádku? Je více než jasné, že originální doplněk bude i letos hitem Vánoc. A co tě jistě potěší je i fakt, že ti limitované kousky VUCH přijdou zabalené v luxusním dárkovém balení.

Jak se ti líbí nové peněženky a kabelky z limitované edice? A potěšilo by tě, kdybys tyto originální doplňky našla pod stromečkem?

Kopírovat odkaz

Doporučené články

VUCH radí: Jak si vybrat příruční zavazadlo do letadla VUCH radí: Jak si vybrat příruční zavazadlo do letadla
DEN MAMEK: Nezapomeň na svou superženu DEN MAMEK: Nezapomeň na svou superženu
Focení novinek v centru Prahy s Vuchlady Barčou Kropáčkovou Focení novinek v centru Prahy s Vuchlady Barčou Kropáčkovou
Čas popřát ženám: Tipy na dárky k MDŽ Čas popřát ženám: Tipy na dárky k MDŽ


Zvolte svoji zemi