TVŮJ PŘÍBĚH

Marie Renčová Kružíková: Spolupráce s Vuch? Jedním slovem srdeční

11.05.2023 NATÁLIE KREJČOVÁ
Autor článku

Nadaná herečka, která ráda šíří dobro a podporuje charitativní projekty. Jejím poznávacím znamením je pozitivní přístup k životu a široký úsměv. Už víš, s kým si v dnešním rozhovoru popovídáme? No jasně, je to Maruška Renčová Kružíková, která s námi už několik let spolupracuje na tvorbě charitativních projektů a taky už s námi nafotila nejrůznější kolekce.

V dnešním rozhovoru budeme probírat módu, dojmy z focení Vuch kolekcí a nebo třeba Maruščiny ultimátní oblíbence z řad Vušek. Udělej si pohodu a ponoř se do čtení, třeba se dozvíš nějakou zajímavost...

Vušky Marušce zkrátka sluší

Co máš úplně nejraději na jaře?

Jaro je jednoznačně mé nejoblíbenější období, každý rok se nemůžu vynadívat na rašící lístečky stromů i kvetoucí rostliny a na ty zázraky přírody se dívám s obdivem, snad ještě více nyní s mou malou dcerkou Sofií Marií, kdy ty krásy světa člověk vidí i skrz dětské oči. Moc rády chodíme na výlety do přírody i do botanických zahrad a pěstujeme doma kytičky.

 Kde čerpáš módní inspiraci na své outfity?

Trendy sleduji ráda, módu vnímám jako umění, ráda se začtu do módních časopisů a zúčastním se občas nějaké přehlídky, ale nejraději nosím ráda věci, v kterých se cítím pohodlně. Jsem spíše sportovní typ, takže mě většinou přes den potkáte v džínách, tričku a teniskách, o to radši ale outfit doplním nějakou barevnou kabelkou či batůžkem. Zároveň ale když mě čeká nějaká společenská akce, ráda si nechám poradit a půjčuji si modely od českých návrhářek. Moc ráda spolupracuji hlavně s Kamilou Vodochodskou, se kterou se známe dlouhá léta a přesně dokáže odhadnout, které šaty mi sednou i ladí k duši.

 Co je momentálně Tvým must-have doplňkem?

Určitě krém s vysokým faktorem proti slunci na tvář, i když se běžně nelíčím, na péči a zmíněný krém s SPF nezapomínám. Kšiltovka či klobouček a světlá či barevná kabelka, která dokáže i obyčejný outfit rozzářit a člověku dodat dobrou náladu.

 Nafotila jsi s námi kolekci novinek na Erlebachové boudě. Jaký produkt chceš mít určitě v šatníku?

Focení jarní kolekce s Vámi byla radost! Ve sněhu na vršcích Krkonoš s nádherným výhledem. Erlebachova bouda je jedno z mých nejoblíbenějších míst, kam s rodinou často jezdíme a když jste mě oslovili, bylo to krásné propojení. Z jarní kolekce Vušek mě nejvíce zaujala eco kolekce. Ráda podporuji ekologické projekty a vždy mě potěší, když firmy mají ohled k přírodě a volí šetrné způsoby výroby svých produktů. A též mě potěšilo, že Vaše firma letos zaslouženě dostala ocenění jako Top odpovědná malá firma.

Z jarního focení s Maruškou vznikly parádní vizuály

Jaká Vuška je Tvou ultimátní oblíbenkyní, po které saháš nejčastěji?

Během zimy jsem ráda nosila kabelku Jicky. Vejde se do ní diář, tablet, peněženka, prostě ideální na pracovní pobíhání a schůzky ve městě.

 A poslední otázka. Jak bys jedním slovem popsala spolupráci s Vuch?

Jedním slovem: srdeční. Spolupráce s Vuch je totiž po mě opravdu srdeční záležitost hlavně kvůli charitativním projektům, které jsme za ta léta společně vytvořili a díky tomu, že získané finance pomohly tam, kde bylo potřeba. To je pocit k nezaplacení.

Kopírovat odkaz

Doporučené články

Throwback to Vuch Lady 2020. Jak vzpomíná na soutěž Michaela Pavlátová? Throwback to Vuch Lady 2020. Jak vzpomíná na soutěž Michaela Pavlátová?
Rozhovor s herečkou ze seriálu Sestřičky Modrý kód Míšou Tomešovou Rozhovor s herečkou ze seriálu Sestřičky Modrý kód Míšou Tomešovou
Rozhovor s herečkou Denisou Pfauserovou o hraní, zájmech i o značce VUCH Rozhovor s herečkou Denisou Pfauserovou o hraní, zájmech i o značce VUCH


Zvolte svoji zemi