INSPIRACE

Back to semestr aneb bez čeho se během studia neobejdeš

04.10.2022 REDAKCE
Autor článku

Podzim je v už plném proudu, a to znamená jediné: návrat do vysokoškolských lavic. Prázdniny, cestování a koupačky tak vystřídal sychravý podzim, přednášky a učení. My Ti v tomto článku doporučíme užitečné a stylové doplňky, díky kterým vykročíš do nového semestru tou správnou nohou.

Jsi team batoh, nebo kabelka? 

Studenti se zásadně dělí na dva tábory. Do první skupiny řadíme ty studenty, kteří chodí na přednášku vždy včas a do školy nosí jen praktické batohy plné školních potřeb. Jestli mezi ně patříš i ty, tak ti nabízíme prostorný městský batoh na zip Mario ve třech barevných provedeních. Do něj se vejde vše, co ke studiu potřebuješ. A pokud preferuješ jinak řešené zapínání, je tu vždy spolehlivý batoh Manul 

Do druhého tábora pak patří stylové studentky, které následují trendy a chtějí, aby jim to i při učení slušelo. Pokud jsi jednou z nich, tak se podívej na naše velké kabelky přes rameno! Darleen je ideální volbou pro každou z vás. Proč? Vejde se do ní totiž leccos. Dáš do ní notebook, diář, sešity, penál, dokonce i kosmetickou taštičku na přepudření a cokoliv dalšího, co tě jen napadne. A pro ty, co preferují něžnější modely v holčičích barvách, máme kabelku Priscilla. 

Nudné tašky na notebook jsou už passé 

Už tě nebaví nudné brašny na notebooky? Nás taky ne! A proto jsme navrhli barevné a hravé tašky na noťas, kterými ozvláštníš každý vysokoškolský outfit. Mrkni na novinku v decentní šedé barvě s růžovými detaily Memories. A pokud tvoje srdce bije pro vínovou barvu, okoukni Belenciu. Nemusíš se ale vůbec bát, že by sis brašnu zašpinila. Materiál Oxford, ze kterého jsou brašny vyrobeny, je totiž totálně jednoduchý na údržbu. Stačí jen otřít hadříkem a je zase jako nový.  

 

Dej svým očím ochranu a styl v jednom 

Naprostou nutností jsou i brýle proti modrému světlu, na které kdejaký student lehce zapomíná. Nicméně je důležité se mu, co možná nejvíce, vyvarovat. Škodí nejen tvým očím, ale taky snižuje kvalitu spánku, kterého je už tak dost málo v životě studenta. My spoléháme na naše transparentní brýle Immense, které nefiltrují jen modré světlo, ale i to škodlivé ultrafialové a modrofialové. Takže 3v1! Pokud preferuješ brýle spíš jako stylovku, která ti nakopne sebevědomí, to pravé stylové pro tebe budou brýle Merit se zlatými obroučkami.

Vybav se na nový semestr ještě dnes a pyšni se stylovými doplňky od značky Vuch👩‍💻

Kopírovat odkaz

Doporučené články

VUCH radí: Jak si vybrat příruční zavazadlo do letadla VUCH radí: Jak si vybrat příruční zavazadlo do letadla
DEN MAMEK: Nezapomeň na svou superženu DEN MAMEK: Nezapomeň na svou superženu
Focení novinek v centru Prahy s Vuchlady Barčou Kropáčkovou Focení novinek v centru Prahy s Vuchlady Barčou Kropáčkovou
Čas popřát ženám: Tipy na dárky k MDŽ Čas popřát ženám: Tipy na dárky k MDŽ


Zvolte svoji zemi