INSPIRACE

Je tu! První kolekce kožených a eco kabelek Vuch

09.08.2021 REDAKCE
Autor článku

Kabelky Vuch se odjakživa pyšní jedinečným designem a precizním zpracováním. A jinak na tom nejsou ani žhavé novinky z dílny Vuch. Nové kabelky se však navíc mohou pochlubit taky jedinečným materiálem v podobě kvalitní pravé kůže a recyklovatelného materiálu, který myslí na naši přírodu.

Jen kabelka z kůže to být může

Jako první si pojďme představit kabelky z kůže. Přední módní stylisté se shodují na tom, že by každá žena měla mít alespoň jednu kvalitní koženou kabelku. Proč doporučují právě kabelku z pravé kůže? Takovouto kabelku totiž poznáte na první pohled, vyznačuje se luxusním vzhledem, který jiné materiály nedokážou napodobit. Kůže je navíc velmi odolná a kabelku můžeš bez obav nosit ve všech ročních obdobích.

Kožené kabelky ve čtyřech barevných variantách

Nové kožené kabelky Vuch jsou charakteristické minimalistickým vzhledem, kůže je totiž sama o sebe dostatečně výrazná a nepotřebuje nic navíc. Tyto praktické, elegantní kabelky přes rameno jsou vybaveny popruhem a zavíráním na zip a uvnitř ukrývají kapsičku na drobnosti, která je taky na zip. Zvolit můžeš černou kabelku Marcia, tmavě modrou kabelku Wayne, růžovou kabelku Phoebe, nebo šedou kabelku Veronica. Tak co, která barva je tvoje favoritka?

Ekologie – tou značka Vuch žije

Značka Vuch při navrhování svých produktů myslí nejenom na své zákazníky, ale taky na přírodu, proto se rozhodla na trh uvést svou první kolekci kabelek, které jsou vyrobeny z recyklovatelného materiálu. Ale pozor! Nejedná se o vůbec první doplňky z recyklovatelného materiálu, v minulosti totiž světlo světa spatřily i eco peněženky Vuch. 

Praktické a krásné eco kabelky

Eco kabelky přes rameno z recyklovatelného materiálu mají dvě hlavní kapsy na zip, kapsičku na karty a jednu kapsu se zapínáním na zip. Stejně jako kožené kabelky, i eco kabelky jsou dostupné ve čtyřech barevných provedeních. Vášnivě červená kabelka se jmenuje Madonna, černá Rebecca, fialová Tobey a béžová Vanna.

Zaujaly tě kabelky z recyklovatelného materiálu nebo kabelky z kůže? Ať už si vybereš jakoukoliv z nich, věříme, že si ji zamiluješ s jediným pohledem i prvním dotekem.

Kopírovat odkaz

Doporučené články

VUCH radí: Jak si vybrat příruční zavazadlo do letadla VUCH radí: Jak si vybrat příruční zavazadlo do letadla
DEN MAMEK: Nezapomeň na svou superženu DEN MAMEK: Nezapomeň na svou superženu
Focení novinek v centru Prahy s Vuchlady Barčou Kropáčkovou Focení novinek v centru Prahy s Vuchlady Barčou Kropáčkovou
Čas popřát ženám: Tipy na dárky k MDŽ Čas popřát ženám: Tipy na dárky k MDŽ


Zvolte svoji zemi