INSPIRACE

Mysli (eko)logicky a pořiď si novou peněženku VUCH z recyklovatelného materiálu

11.01.2021 REDAKCE
Autor článku

Česká značka VUCH často při navrhování nových doplňků a oblečení hledá inspiraci v přírodě. A protože dobře ví, že přírodě vděčí za hodně, rozhodla se jí to vrátit. Jak? Představila nové dámské peněženky, které vynikají nejen svým vzhledem, ale také tím, že jsou vyrobeny z recyklovatelného materiálu.

VUCH šetří přírodu

Na světě existuje nepřeberné množství materiálů a VUCH se rozhodl, že zvolí materiál, který pomůže přírodě a přidal se tak ke značkám, jež se vydaly cestou udržitelnosti. Nové peněženky se tak můžou pochlubit praktickým materiálem, který je odolný a ekologický.

Nové peněženky z recyklovatelného materiálu

Chceš taky podat pomocnou ruku přírodě a zároveň hledáš peněženku, která ti s jediným pohledem padne do oka? Pak se seznam s novými peněženkami VUCH dostupnými v pěti barevných variantách.

Praktický doplněk s označením Eco

Zářivá žlutá, magická fialová, něžná růžová, praktická šedá a elegantní černá. Pět barev, jeden společný materiál. Peněženky z recyklovatelného materiálu mají praktický rozměr 110 x 105 x 25 mm, snadno se ti tedy vejdou do každé kabelky nebo do kapsy. Navíc jsou opatřeny zipsem, takže budeš mít jistotu, že budou všechny tvé cennosti v bezpečí.

Dárek? Skvělý nápad!

Peněženky jsou skvělým tipem na dárek, potěší nejen všechny milovnice přírody, ale také stylu a módy. Peněženka s řadou praktických přihrádek a RFD ochranou ti přijde zabalená v krásné dárkové krabičce.

Myšlenka na závěr: Recyklace má smysl

Ve VUCH věříme, že má recyklace smysl a je cestou, jak pomoci životnímu prostředí. Jsme rádi, že zájem o udržitelnou módu v České republice každým rokem stoupá a že můžeme svým zákazníkům nabídnout designové a zároveň ekologické doplňky.

Udělej radost sobě i přírodě. Pořiď si praktickou a zároveň designovou peněženku, která je vyrobená z recyklovatelného materiálu.

 

Kopírovat odkaz

Doporučené články

VUCH radí: Jak si vybrat příruční zavazadlo do letadla VUCH radí: Jak si vybrat příruční zavazadlo do letadla
DEN MAMEK: Nezapomeň na svou superženu DEN MAMEK: Nezapomeň na svou superženu
Focení novinek v centru Prahy s Vuchlady Barčou Kropáčkovou Focení novinek v centru Prahy s Vuchlady Barčou Kropáčkovou
Čas popřát ženám: Tipy na dárky k MDŽ Čas popřát ženám: Tipy na dárky k MDŽ


Zvolte svoji zemi