INSPIRACE

Mysli (eko)logicky a pořiď si novou peněženku VUCH z recyklovatelného materiálu

11.01.2021 REDAKCE
Autor článku

Česká značka VUCH často při navrhování nových doplňků a oblečení hledá inspiraci v přírodě. A protože dobře ví, že přírodě vděčí za hodně, rozhodla se jí to vrátit. Jak? Představila nové dámské peněženky, které vynikají nejen svým vzhledem, ale také tím, že jsou vyrobeny z recyklovatelného materiálu.

VUCH šetří přírodu

Na světě existuje nepřeberné množství materiálů a VUCH se rozhodl, že zvolí materiál, který pomůže přírodě a přidal se tak ke značkám, jež se vydaly cestou udržitelnosti. Nové peněženky se tak můžou pochlubit praktickým materiálem, který je odolný a ekologický.

Nové peněženky z recyklovatelného materiálu

Chceš taky podat pomocnou ruku přírodě a zároveň hledáš peněženku, která ti s jediným pohledem padne do oka? Pak se seznam s novými peněženkami VUCH dostupnými v pěti barevných variantách.

Praktický doplněk s označením Eco

Zářivá žlutá, magická fialová, něžná růžová, praktická šedá a elegantní černá. Pět barev, jeden společný materiál. Peněženky z recyklovatelného materiálu mají praktický rozměr 110 x 105 x 25 mm, snadno se ti tedy vejdou do každé kabelky nebo do kapsy. Navíc jsou opatřeny zipsem, takže budeš mít jistotu, že budou všechny tvé cennosti v bezpečí.

Dárek? Skvělý nápad!

Peněženky jsou skvělým tipem na dárek, potěší nejen všechny milovnice přírody, ale také stylu a módy. Peněženka s řadou praktických přihrádek a RFD ochranou ti přijde zabalená v krásné dárkové krabičce.

Myšlenka na závěr: Recyklace má smysl

Ve VUCH věříme, že má recyklace smysl a je cestou, jak pomoci životnímu prostředí. Jsme rádi, že zájem o udržitelnou módu v České republice každým rokem stoupá a že můžeme svým zákazníkům nabídnout designové a zároveň ekologické doplňky.

Udělej radost sobě i přírodě. Pořiď si praktickou a zároveň designovou peněženku, která je vyrobená z recyklovatelného materiálu.

 

Kopírovat odkaz

Doporučené články

Focení jako ze snu: Jak jsme fotili léto v dubnu Focení jako ze snu: Jak jsme fotili léto v dubnu
Vuch travel: Jaký batoh je ideální parťák do letadla? Vuch travel: Jaký batoh je ideální parťák do letadla?
Psaníčko je ta nejmenší kabelka, která dělá největší dojem Psaníčko je ta nejmenší kabelka, která dělá největší dojem
Zimní nezbytnosti, aby ti nemrzly uši Zimní nezbytnosti, aby ti nemrzly uši


Zvolte svoji zemi