INSPIRACE

S jarními novinkami VUCH rozkveteš i ty!

19.02.2020 REDAKCE
Autor článku

Že už netrpělivě odpočítáváš dny a nemůžeš se dočkat, až jaro konečně zaklepe na dveře? A co takhle ho přivolat s pomocí jarních novinek VUCH, které jsou plné neodolatelných barev? Vybarvi si i ty poslední zimní dny a přivítej jaro, jak se patří. Připravena odhalit kousky, se kterými letos zazáříš? Tak na nic nečekej a pojď se na ně s námi podívat. Věř, že se rozhodně máš na co těšit. Čekají tě nové peněženky, kabelky, batůžky i cestovní tašky.

Puntíkaté peněženky

Jaro je hravé a zábavné. A stejně hravé a zábavné jsou i nové peněženky VUCH, které přináší hned několik barevných variant a především roztomilé puntíčky. Získá si tě vášnivá červená peněženka Annie, nebesky modrá peněženka Lian, elegantní černá peněženka Lora anebo nadčasová hnědá peněženka Eveline? Každá z těchto peněženek se může pochlubit nejen krásným vzhledem, ale také řadou praktických kapes na mince, bankovky a karty.

Peněženky plné barev

Pokud souhlasíš s tím, že by mělo být jaro plné barev, získají si tě peněženky, které propojují hned tři krásné barvy i ty, kterým dominuje jedna barva ozdobená originálními vlnkami. Pokud miluješ spojení žluté, modré a růžové, neodoláš peněžence Arianna, elegantní souhru černé, světle modré a tmavě modré zase přináší peněženka Valery. Že nedáš dopustit na červenou? Objev oslňující peněženku Felicity.

Kabelky stvořené do jarních dnů

Letošní jaro si rozhodně zaslouží novou kabelku! Ať už dáváš přednost těm malým, které si dáš jednoduše přes rameno, nebo jsi milovnicí prostornějších kabelek, přijdeš si na své. Lásku na první pohled slibuje třeba malá a praktická kabelka Verdena v zelené barvě nebo hnědá kabelka Cornie. Dostatkem místa pro všechny tvé poklady tě zase potěší růžovo-červená kabelka Jade.

Praktické baťůžky

Je to paráda hodit starosti za hlavu a batůžek na záda! Zvláště když je originální a stylový a každý ti ho bude závidět. Přesně takové jsou totiž nové batůžky VUCH. Zvolit můžeš nápadité batůžky s výrazným zapínáním, hravé batůžky s velkými puntíčky nebo jednoduché jednobarevné batůžky. Fialovou, modrou a hnědou barvou hraje batoh Kyrie. Veselými puntíčky okouzluje batoh Skippy a do elegantní černé barvy je zahalený batoh Ollie.

Cestovní tašky pro milovnice cestování

Jaro je nejlepší roční období pro všechny cestovatelky, souhlasíš? Tak na nic nečekej, zabal si věci a vydej se poznávat svět ve společnosti krásných cestovních tašek z dílny VUCH. Naším tajným tipem je prostorná fialová taška Athens a puntíkatá taška Tokyo.

Tak co, jakým kouskem z jarních novinek VUCH si uděláš radost ty?

Kopírovat odkaz

Doporučené články

VUCH radí: Jak si vybrat příruční zavazadlo do letadla VUCH radí: Jak si vybrat příruční zavazadlo do letadla
DEN MAMEK: Nezapomeň na svou superženu DEN MAMEK: Nezapomeň na svou superženu
Focení novinek v centru Prahy s Vuchlady Barčou Kropáčkovou Focení novinek v centru Prahy s Vuchlady Barčou Kropáčkovou
Čas popřát ženám: Tipy na dárky k MDŽ Čas popřát ženám: Tipy na dárky k MDŽ


Zvolte svoji zemi