INSPIRACE

Šperky + geometrické tvary = dokonalé spojení

11.06.2018 REDAKCE
Autor článku

Kruh, obdélník, čtverec, trojúhelník… Rozhlédni se kolem sebe a zkus spočítat všechny geometrické tvary, které jsou kolem. Že jsi skončila u desátého a stále objevuješ nové a nové? Pak se potvrzuje skutečnost, že geometrické tvary vládnou světu. A dokonce vládnou i světu šperků. O čemž se na vlastní oči přesvědčíš se šperky VUCH z nerezové oceli, které vzdávají hold právě geometrickým tvarům.

Kde jsou geometrické tvary, tam jsou čáry

Nemusíš mít zrovna v oblibě geometrii, aby se ti šperky VUCH, kterým vévodí geometrické tvary, zalíbily na první pohled. Díky nim jsou totiž zároveň minimalistické i nápadité a navíc nemusíš dlouho přemýšlet, k čemu si je vezmeš. Hodí se totiž téměř ke všemu. Věř, že s tímto šperkem své okolí snadno očaruješ.

Nerezová ocel jméno mé

Stará láska nerezaví… Co s tím mají společného šperky VUCH? Více, než by se mohlo zdát. Stanou se láskou na první pohled. A navíc opravdu nerezaví, protože jsou vyrobeny z nerezové oceli, která je ceněna i díky tomu, že je vhodná i pro alergiky. Náušnice ti tak v uších neudělají paseku, ale parádu.

Od náušnic po náhrdelníky

Nevíš si někdy při kombinování šperků rady? Pak se spolehni na geometrické sady! Sestavit si můžeš kompletní sadu od prstýnku přes náramek a náušnice až po náhrdelník. Pohromadě vypadají skvěle.

Šperkům se nejlépe lebedí v dárkovém balení

Rozbalování balíčku VUCH se stane díky dárkovému balení magickým rituálem. Užij si radostné chvění, které prožíváš i při rozbalování dárků o Vánocích ve chvíli, kdy ti balíček dorazí. Chceš šperkem VUCH obdarovat kamarádku, mamku nebo třeba ségru? Pak ti jistě dárkové balení přijde taky vhod!

Jsi majitelkou kabelky, hodinek nebo peněženky VUCH? A věděla jsi, že produktům VUCH nejlépe sluší další produkty VUCH? Tak neváhej a vyšperkuj svůj styl šperky s geometrickými tvary.

Kopírovat odkaz

Doporučené články

Co bude v kabelkovém kurzu v roce 2023? Co bude v kabelkovém kurzu v roce 2023?
Kožená peněženka není jen tak. Víš, jak o ni pečovat a případně ji vyčistit od menších či větších nehod? Kožená peněženka není jen tak. Víš, jak o ni pečovat a případně ji vyčistit od menších či větších nehod?
Pánské spodní prádlo jako dárek. Víš, jak správně vybrat? Pánské spodní prádlo jako dárek. Víš, jak správně vybrat?
Jak vybrat cestovní tašku: Vyraz na výlet a vyvětrej svou Vušku Jak vybrat cestovní tašku: Vyraz na výlet a vyvětrej svou Vušku


Zvolte svoji zemi