LIFESTYLE

Vybarvi jaro díky doplňkům v úchvatných pastelových barvách

04.03.2022 REDAKCE
Autor článku

Že už se nemůžeš dočkat jara? A chceš jeho příchod náležitě oslavit? Pak rozšiř svůj šatník o doplňky, které budou jarním dnům neuvěřitelně slušet. Ve VUCH na tebe čeká nespočet doplňků v pastelových barvách, které jsou jako stvořené na jaro.  

Barvy pasteLOVÉ? To je LOVE  

Pastelové barvy jsou jednoduše láskou na první pohled. Jsou totiž velmi jemné, něžné a ženské a dokáží skvěle podtrhnout tvé ženské přednosti. Pastelové barvy sluší blondýnkám, hnědovláskám, zrzkám i černovláskám a jejich výhodou také je, že se mezi sebou skvěle kombinují. Mezi pastelové barvy, které vznikají spojením základních barev s bílou, patří romantická pudrově růžová, okouzlující světle modrá, čarovná světle fialová, radostná světle žlutá nebo trendy mátově zelená barva.  

Pastelové novinky VUCH 

Značka VUCH si dobře uvědomuje, že jsou pastelové barvy jednoduše nádherné, proto taky několik žhavých novinek „oblékla“ právě do těchto barev. Jedná se například o malou růžovou kabelku Wade nebo kabelku Odon, která se pyšní stejným designem, ale tentokrát světle modrou barvou. Pastelové barvy se staly také inspirací pro vznik praktické kabelky přes rameno Nazareno

Pastelově růžová kabelka Wade 

Další „jarní“ kabelky v pastelových barvách 

Pastelové barvy najdeme, i pokud zabrousíme do dalších kolekcí kabelek VUCH. Pokud hledáš větší kabelky v pastelových barvách, tvé pozornosti by neměla uniknout růžová kabelka Timmy nebo světle modrá kabelka Lethea. V případě, že miluješ luxusní kabelky vyrobené z kůže, je pro tebe jako stvořená růžová kabelka Phoebe. Že bys chtěla ledvinku, které jsou v poslední době v kurzu? Žádný problém. Tvoje srdce si získá světle růžová ledvinka Evitta 

Nebesky modrá kabelka Lethea

Do pastelové kabelky pastelovou peněženku  

Ve VUCH pastelové barvy milují, protože ví, že je milují i ženy. Proto také v nabídce VUCH najdeš nespočet peněženek ve světle růžové, modré, žluté, fialkové nebo mintové barvě. A když už jsme u mintové barvy, co takhle nechat se okouzlit peněženkou Billie Bluebell ozdobenou hravými puntíčky? Puntíčky a krásnou růžovou barvu zase přináší peněženka Cora. Rozkošná malá peněženka s barevnými puntíčky ve světle fialové barvě? Peněženka Piper Petunia!   

Připrav se na slunce s pastelovými slunečními brýlemi  

Povinnou jarní výbavou jsou bezesporu slušivé sluneční brýle, které tvé oči ochrání před škodlivým zářením. Kromě černých, zlatých, stříbrných a hnědých brýlí můžeš samozřejmě sáhnout i po těch, které se pyšní pastelovými barvami. Tak třeba sluneční brýle Tessa ti díky růžovým sklíčkům zlepší každý den náladu. Se světle modrými dámskými slunečními brýlemi Chicory budeš všude za hvězdu a díky slunečním brýlím Africa se světle žlutými sklíčky bude svět rázem ještě hezčím.  

TIP na závěr: Pastelové barvy vypadají skvěle s bílou  

Jaké oblečení si vzít k pastelovým doplňkům? Můžeš vsadit buď na další pastelové barvy, nebo zvolit více odstínů jedné barvy. Krok vedle taky rozhodně neuděláš, pokud pastelové doplňky zkombinuješ s bílou. Třeba kombinace riflí, světle růžového trička, bílého křiváku, světle modré kabelky a světle modrých slunečních brýlí vypadá naprosto skvěle.  

I když oficiálně začne jaro až v neděli 20. března, první slunečné dny o sobě dávají znát už teď. Užij si letošní jaro na 100 % i díky krásným doplňkům v pastelových barvách, které ti umožní vytvářet jedinečné outfity.  

Kopírovat odkaz

Doporučené články

Předsevzetí pro rok 2023: hýčkej svou peněženku i planetu Předsevzetí pro rok 2023: hýčkej svou peněženku i planetu
Jak nosit hodinky a náramky na jedné ruce? Jak nosit hodinky a náramky na jedné ruce?
Víme, co se bude nosit letošní podzim! Víme, co se bude nosit letošní podzim!


Zvolte svoji zemi