MUŽI

Kluci, výběr a balení dárků je letos na nás

06.12.2022 REDAKCE
Autor článku

Jednomu jde to a jinému zas tohle. Holky mají oko na dárečky a serepetičky, vždycky odhadnou správnou velikost, barvu i tvar. A jakmile dojde na balení dárků, vypadá to vždycky jak od balícího profíka. No a pánům jde zas skoro všechno ostatní. Rozhodli jsme se vám podat pomocnou ruku, pánové, a připravili jsme pro vás vánoční sety, které vám i pěkně zabalíme. Takže si nalejte svářo, dejte nohy nahoru a užívejte si vánoční atmošku.

Vánoce jsou svátky klidu a míru, říkali…

Všude to bliká a svítí, všichni ucucávají svařák a sem tam mezi úsměvy a vyprávěním o vánoční pohodičce prohodí lehce frustrující poznámky o frontách a náročnosti vybrat ten správný dárek. Neboj se si postěžovat, tady máš naše rameno a pusť se do toho. Víme totiž, že vybrat správný dárek je fuška.

„Aby toho nebylo málo, co když mi koupí něco víc.“ „Aby to k sobě ladilo, co když tahle lososová nebude sedět k tamté pudrové.“ „Aby se jí to líbilo. A nedej bože ten trapas, kdyby jí to bylo malý!“ Vuch k tobě teď přilétá jako malý vánoční superhrdina, který tohle všechno vyřešil za tebe, a ty si teď fakt můžeš užít pořádnou vánoční atmošku! Připravili jsme totiž do puntíku vyladěné vánoční sety, které zaručeně potěší každou dámu, holku, slečnu i dívku.

Tak uka!

Tak se na to pojďme mrknout. Máme tu set Pink princess pro něžné holky, kterým tluče srdce pro růžovou barvu. Pro elegantní dámy jsme zvolili Affectionate duo, osvědčenou kombinaci černé a zlaté. Praktické pracující ženy zaručeně ocení kombinaci vínového batohu s peněženkou v setu Safe experience. Ještě jsme se netrefili do tvého oka? Co takhle Little surprise, kde najdeš výraznou žlutou peněženku s puntíky a k ní černý náramek, který sedne na každou ručku? Nebo raději Special love setu černé kabelky a decentních šperků? Je to prostě magický čas, ty Vánoce, proto jsme náš poslední set nazvali Magic time a vložili do něj kabelku, peněženku i náhrdelník se zlatým srdcem.

Izolepa, nepřítel číslo jedna

Známe to. Máš v ruce tu věc, kterou musel stvořit sám vládce všech pekel. Tváří se jako nenápadná rulička průhledné lepicí pásky, ale pak ji vezmeš do ruky a hledáš konec. A hledáš dál. Ztratíš poslední nervy. Prokluzuješ pořád do kola a ten konec prostě není. Ach! Konečně. Tak si poctivě nastříháš kousky, které nalepíš na okraj stolu, aby se pak pěkně a snadno vzaly a přilepily na pracně připravený balicí papír, který schová tebou vybraný dárek. Balíš a už jsi ready to všechno přilepit a co se nestane, všechny ty ústřižky se komplet přilepily na stůl a jsou celé opatlané od tvých otisků prstů. Hecneš to a zabalíš to. Výsledek? Vypadá to jak bonbón, co balil prvňák. A dost! Saháš po první vánoční tašce s nevkusným motivem, jen se vyhnout tomuto utrpení. Neboj, nemusí to tak být.

Vuch superhero totiž opět přichází na scénu. Všechny tvé dárky totiž zabalíme do krásné krabičky z recyklovaného papíru, kterou dozdobíme stuhou a můžeš si být jistý, že v soutěži o top zabalený dárek budeš na bedně! Na tobě bude už jen tento skvost předat a kochat se šťastným úsměvem, až ho obdarovaná rozbalí. Tak si dej svářo, ilozepu zahoď do kouta a užívej si svátky.

Kopírovat odkaz

Doporučené články

Jak vybrat dokonalou pánskou peněženku? Jak vybrat dokonalou pánskou peněženku?
Seznam se s novými koženými pánskými peněženkami VUCH Seznam se s novými koženými pánskými peněženkami VUCH
CUT! CONTRACT! SIMPLE! CUT! CONTRACT! SIMPLE!


Zvolte svoji zemi