MUŽI

CUT! CONTRACT! SIMPLE!

06.02.2020 REDAKCE
Autor článku

První pánské kožené peněženky VUCH jsou na světě! Roky dělala značka VUCH svými peněženkami a dalšími doplňky radost ženám. Nyní se však rozhodla potěšit i muže a představila první kolekci pánských peněženek Cut Collection vyrobených z pravé kůže. Tyto peněženky jsou dokonalou ukázkou toho, že když se spojí dokonalý design, kvalitní materiál a precizní zpracování, vznikne doplněk, který mužům neuvěřitelně sluší.

Stylový doplněk do každé pánské kapsy

Nová pánská kolekce peněženek přináší hned dva typy. První typ má rozměry 115 x 90 mm a ten druhý 90 x 105 mm. Oba typy peněženek jsou k dostání hned ve čtyřech barevných kombinacích. Kromě tradičního tmavšího provedení můžou muži sáhnout například po peněžence, které vévodí modrá barva doplněná o hnědou.

Stylové a praktické

Peněženky jsou navrženy samozřejmě tak, aby nejen dobře vypadaly, ale byly také co nejpraktičtější. Důkazem, že tuto podmínku splňují, jsou třeba přihrádky na karty a doklady i dostatečně velká kapsa na bankovky.

Proč zvolit peněženku z pravé kůže?

Pravá kůže je ztělesněním elegance a luxusu a doplněk v podobě kožené peněženky každého muže reprezentuje. Pravá kůže patří mezi velmi kvalitní materiály a vydrží stejně krásná a nepoškozená celou řadu let.

Jak se líbí nové pánské peněženky VUCH tobě? Už víš, komu by jedna z nich udělala radost?

Kopírovat odkaz

Doporučené články

Kluci, výběr a balení dárků je letos na nás Kluci, výběr a balení dárků je letos na nás
Jak vybrat dokonalou pánskou peněženku? Jak vybrat dokonalou pánskou peněženku?
Seznam se s novými koženými pánskými peněženkami VUCH Seznam se s novými koženými pánskými peněženkami VUCH


Zvolte svoji zemi