MENU
TIP MĚSÍCE

CUT! CONTRACT! SIMPLE!

06.02.2020 REDAKCE
Autor článku

První pánské kožené peněženky VUCH jsou na světě! Roky dělala značka VUCH svými peněženkami a dalšími doplňky radost ženám. Nyní se však rozhodla potěšit i muže a představila první kolekci pánských peněženek Cut Collection vyrobených z pravé kůže. Tyto peněženky jsou dokonalou ukázkou toho, že když se spojí dokonalý design, kvalitní materiál a precizní zpracování, vznikne doplněk, který mužům neuvěřitelně sluší.

Stylový doplněk do každé pánské kapsy

Nová pánská kolekce peněženek přináší hned dva typy. První typ má rozměry 115 x 90 mm a ten druhý 90 x 105 mm. Oba typy peněženek jsou k dostání hned ve čtyřech barevných kombinacích. Kromě tradičního tmavšího provedení můžou muži sáhnout například po peněžence, které vévodí modrá barva doplněná o hnědou.

Stylové a praktické

Peněženky jsou navrženy samozřejmě tak, aby nejen dobře vypadaly, ale byly také co nejpraktičtější. Důkazem, že tuto podmínku splňují, jsou třeba přihrádky na karty a doklady i dostatečně velká kapsa na bankovky.

Proč zvolit peněženku z pravé kůže?

Pravá kůže je ztělesněním elegance a luxusu a doplněk v podobě kožené peněženky každého muže reprezentuje. Pravá kůže patří mezi velmi kvalitní materiály a vydrží stejně krásná a nepoškozená celou řadu let.

Jak se líbí nové pánské peněženky VUCH tobě? Už víš, komu by jedna z nich udělala radost?

Kopírovat odkaz

Doporučené články

NOVÉ Crossbody Vušky, kterým neodoláš! NOVÉ Crossbody Vušky, kterým neodoláš!
Nezbytný doplněk na jaro? Módní batůžky Vuch Nezbytný doplněk na jaro? Módní batůžky Vuch
S peněženkami a hodinkami z limitované kolekce Fablouise edition oslníš S peněženkami a hodinkami z limitované kolekce Fablouise edition oslníš