MUŽI

Seznam se s novými koženými pánskými peněženkami VUCH

08.10.2020 REDAKCE
Autor článku

Peněženka by se dala nazvat vizitkou každého muže. Proto je důležité její výběr nepodcenit. A na jaký kvalitnější materiál se spolehnout než na pravou kůži? Objev kožené peněženky VUCH vytvořené na míru stylovým mužům, kterým není móda cizí.

Kůže pro opravdové muže

Když tým značky VUCH uvažoval nad tím, ze kterého materiálu nové pánské peněženky VUCH vyrobí, rozhodl během několika vteřin o kůži. O nespočtu výhod tohoto materiálu totiž nemůže být pochyb. Kůže jednak působí luxusně a jednak vydrží řadu let jako nová. Že ti to zní dobře? Pak objev další výhody peněženek, které nebudeš chtít dát z ruky.

Barvy, které mužům sluší

Nové kožené peněženky jsou dostupné hned ve čtyřech mužných barvách. Krok vedle jednoznačně neuděláš s černou peněženkou se stříbrným logem VUCH. Že máš raději šedou? Žádný problém. A co takhle zkombinovat k hnědému pásku a hnědým botám hnědou peněženku? Pokud se nebojíš barev, pak je trefou do černého (nebo spíš do modrého) peněženka v nepřehlédnutelné modré barvě.

Na praktičnosti záleží

Většina mužů se shoduje na tom, že na praktičnosti v případě peněženek záleží. Proto se můžeš spolehnout na to, že ti peněženka dokonale padne do ruky, je tak akorát do kapsy a navíc má řadu praktických přihrádek i kapsičku na zip.

Peněženka jako dárek? Super nápad!

Pokud čte tyto řádky přítelkyně, kámoška, ségra nebo třeba dcera, měla by zpozornět. Právě totiž objevila perfektní dárek pro všechny stylové muže k narozeninám, svátku nebo třeba k Vánocům. Nesporným bonusem je fakt, že peněženka přijde zabalená v dárkové krabičce.

Doplň i ty svůj osobitý styl o pánskou peněženku VUCH vyrobenou z pravé kůže. Kterou z nich si vybereš?

Kopírovat odkaz

Doporučené články

Kluci, výběr a balení dárků je letos na nás Kluci, výběr a balení dárků je letos na nás
Jak vybrat dokonalou pánskou peněženku? Jak vybrat dokonalou pánskou peněženku?
CUT! CONTRACT! SIMPLE! CUT! CONTRACT! SIMPLE!


Zvolte svoji zemi