TVŮJ PŘÍBĚH

Módní blogerka a cestovatelka Natálie nás nechala nakouknout do svého života!

20.03.2019 REDAKCE
Autor článku

Módní blogerka a cestovatelka Natálie nás nechala nakouknout do svého života!

Natálie Slánská je devatenáctiletá česká blogerka, která miluje módu a cestování. Její blog najdeš TADY! Přečti si rozhovor, nech se inspirovat jejím stylem a nakoukni do blogerského světa!

Módní blogerka a cestovatelka Natálie nás nechala nakouknout do svého života!

Ahoj Natálie, řekni našim čtenářkám, co bylo tvým podnětem k založení blogu a kdy si ho poprvé spustila?

Blog vznikl v létě, když mi bylo asi 14 let. Od malička se ráda oblékám a přišlo mi, že mám v tomto směru co předávat dál. Jestli to dělám dobře, ať posoudí raději ostatní. (smích)

Jak obvykle trávíš svůj čas? Máš nějaké oblíbené činnosti?

Mám ráda, když nejsem ve stresu, trávím čas s rodinou, mým přítelem a lidmi, které mám ráda. Nebo když ulovím nějaký kousek na sebe. Hezky se obléknu a vyrazím do města na kávu nebo asijské jídlo.

Pojď nám prozradit i méně oblíbené věci. Co nesnášíš?

Svoji prokrastinaci! Ale co nesnáším úplně nejvíc je NESPRAVEDLNOST! Jsem prostě ochránce lidských zpráv a pokud je něco nespravedlivé, dokážu se vztekat k pláči a zařídit, aby to spravedlivý bylo!

Blogerský svět pravděpodobně vnímáš s nadhledem. Jaký mají názor na blogování tvoji přátelé a rodina?

Možná zaznělo pár záporných názorů, ale já mám v tomto směru celkem fajn povahu a nenechám se jen tak setřást. Rodina mě podporuje, fotí a bere to skvěle! Naši jsou občas jako moji manageři. (smích)

Máš skvělou podporu! Prozraď mi, co pro tebe znamená móda?

Móda tak nějak vypovídá o naší povaze, o našem vkusu, o našem já. Móda určitě souvisí i s naším kreativním já, i když si nemyslím, že jsem „kreativec“ a přes to oblékání docela zvládám. (smích)

Kde a v čem hledáš inspiraci pro svůj styl?

Nejvíce ve svém okolí. Když se mi někdo líbí (jeho oblečení), sleduju ho tak dlouho, než okoukám celý outfit od hlavy až k patě. Co se týká módy, jsem celkem stalker!

Jaké jsou tvé oblíbené blogerky a influencerky?

Z československé scény je to @styleofbecca a @natinstablog za jejich nejlepší styl! Ze zahraniční scény asi @martineegeland a @iskra.

Říkala jsi, že tě fotí někteří členové rodiny. Jaký fotoaparát momentálně používáš?

Ano, většinou potřebuji parťáka a díky tomu vznikají časté rozbroje. (smích) Fotím na Olympus EPL7 spolu s 17mm a 45mm objektivy.

Módní blogerka a cestovatelka Natálie nás nechala nakouknout do svého života!

To známe – sto lidí, sto názorů! Čemu by ses chtěla věnovat do budoucna?

Studuji diplomacii, takže kdyby se mi podařilo dostudovat a dostat práci v tomto oboru, byla bych šťastná! Baví mě samozřejmě i sociální sítě, móda a focení. Občas jsem i dobrá „hééérečka“, takže když nevyjde ekonomka, zkusím to na konzervatoři, třeba mě vezmou. (smích)

Páni! S tím souvisí i cestování. Na tvém instagramovém profilu najdeme spoustu cestovatelských fotek. Máš nějakou oblíbenou destinaci? Kde se ti naopak libí nejméně?

Ráda se vracím do Říma, Barcelony. V létě jsem se zamilovala do Jižní Francie, Azurového pobřeží. Monako si však získalo moje srdce asi nejvíce! Naopak do Chorvatska mě asi nikdo nenaláká. Vždy jsem měla smůlu na destinaci.

Nikdy neříkej nikdy! Co ty a jídlo? Ovlivňují tě současné trendy jako je RAW, VEGAN, WHOLE30 atd.?

S jídlem mám super vztah! (smích) Od malička jím to, co chci. Nemám sice 40 ani 50 kilo, ale cítím se fajn. Vždy jím tak, abych neomezovala sama sebe a zároveň byla v rovnováze! Žádný současný trend mě neovlivňuje.

V tom s tebou naprosto souhlasíme. Máš nějaký oblíbený sport?

ŽÁDNÝ! (smích) Ve sportech jsem asi nejhorší na světě. Jediné, co mi tak nějak jde, je asi snowboarding.

Tak to klobouk dolů. Jsi majitelkou červené kabelky Gracious Grace. Jak si rozumíte?

Je skvělá! Jsem neskutečná kramářka a všude táhnu tunu věcí, takže Gracious Grace a její velikost mi stoprocentně vyhovuje.

To máme velkou radost! Co bys řekla čtenářkám o Vuch? Jak se ti líbí?

Zatím mám od Vuch jednu kabelku a jsem s jejich zbožím a servisem nadmíru spokojená. Takže určitě doporučuji!

Na závěr našeho rozhovoru se s námi prosím poděl o tvé motto či oblíbený citát.

Jedno bych měla! Když nejde o život, nejde o nic!

Natálie, moc děkujeme za rozhovor a přejeme spoustu úspěchů!

Moc děkuji.

Kopírovat odkaz

Doporučené články

Marie Renčová Kružíková: Spolupráce s Vuch? Jedním slovem srdeční Marie Renčová Kružíková: Spolupráce s Vuch? Jedním slovem srdeční
Throwback to Vuch Lady 2020. Jak vzpomíná na soutěž Michaela Pavlátová? Throwback to Vuch Lady 2020. Jak vzpomíná na soutěž Michaela Pavlátová?
Rozhovor s herečkou ze seriálu Sestřičky Modrý kód Míšou Tomešovou Rozhovor s herečkou ze seriálu Sestřičky Modrý kód Míšou Tomešovou
Rozhovor s herečkou Denisou Pfauserovou o hraní, zájmech i o značce VUCH Rozhovor s herečkou Denisou Pfauserovou o hraní, zájmech i o značce VUCH


Zvolte svoji zemi