TVŮJ PŘÍBĚH

Po čase na skok za našimi Vuch Ladies. Chceš vědět, jak se jim daří?

02.01.2020 REDAKCE
Autor článku

Pamatuješ si ještě na naší květnovou soutěž Staň se Vuch Lady? Pokud ne, pojďme si společně připomenout její výherkyně. Vuch Ladies jsme vám vybrali totiž rovnou dvě! Staly se jimi Aneta Pavlatová a Nikola Hašová. Hoky nás zaujaly na první pohled a výběr byl pak více než jasný. 

 

Aneta Pavlatová

Ahoj Anet! Od dob soutěže Vuchlady uběhl již nějaký čas, čemu se teď aktuálně věnuješ?

Ahoj,běžný den u mě vypadá dost bláznivě a hekticky. Jsem člověk, který má několik zájmů a rozhodně se nikdy nenudí. I když je letošní rok ve škole velmi náročný, protože studuji psychologii a čekají mě státnice, tak to stále neubírá na mé nadšenosti ze studia. Je to mé vysněné povolání a myslím, že to je i vidět na mých koníčcích. Ze všeho nejraději se poslední tři roky věnuji charitativní činnosti. Většina projektů je mířena pro dětský domov v Semilech, odkud také pocházím. Pořádám pro ně různé zážitky, protože si myslím, že to je darovat víc než materiální věci. Zážitky vám nikdo nikdy nevezme. A když zrovna neplánuji žádnou akci, stíhám vedle školy hlídání dětí, stáž v Bohnicích, a nebo mě můžete vidět ve fitness centru za recepcí. Často se sem chodím i odreagovat, protože si myslím, že sport je lék na všechno. No a když potřebuji nabrat síly, kupuji s přítelem letenku kamkoliv a nebo utíkám k nám do hor. Někdy je to velmi náročné skloubit koníčky, školu a práci, tak se alespoň snažím obklopit hezkými a veselými věcmi, které mi vždy zvednou náladu- a tím jsou zaručeně i kousky od Vuch !

Co říkáš na naše zimní novinky? Co tě zaujalo nejvíce?

Vybrat si něco od značky Vuch je opravdu těžké, protože máte pocit, že potřebujete úplně všechno. Nakonec mi ale nejvíce padl do oka stylový kulíšek a peněženka. Puntíky plus má oblíbená červená barva byla jasnou volbou, protože mi peněženka svým designem připomíná Vánoce. Také se mi líbí její šikovný rozměr. Je tu dostatek místa na všechno, ale zároveň je dobře skladná.Šedý kulíšek je myslím takový #musthave zimní sezóny. Hodí se jak ke sportovnímu, tak i k elegantnějšímu outfit do města. Ze všeho nejvíc se ale těším, až ho vytáhnu na procházku u nás v Krkonoších, tam se mi tento zateplený Vuch kulíšek bude obzvlášť hodit.

 

 

Nikola Hašová

Ahoj Niky, jak jsi se vůbec ke značce Vuch dostala, než jsi se stala jednou z našich Vuchladies?

 O této značce už ale vím od jejího začátku, kdy moje maminka procházela internet, našla webové stránky a hned mi na Vánoce pořídila jednu z krásných kabelek. Stalo se to tradicí a pokaždé jsem pod stromečkem našla nějaký jejich produkt. Když jsem se tento rok dozvěděla o jedinečné možnosti stát se jejich tváří, okamžitě se to stalo mým snem, který se splnil, a za to můžu poděkovat svým kamarádům. Právě jejich podpora mi nejvíc pomohla.

Za dobu spolupráce proběhlo focení, natáčení a oslavili jsme 4. Narozeniny v novém showroomu v Praze na Žižkově. Na oslavu dorazil nejen celý tým, ale také byli pozvání všichni, kteří mají tuto značku rádi a chtěli si s námi večer užít. Vše se povedlo a můžu za všechny říct, že lepší to být nemohlo.

A jak se líbí tobě naše zimní novinky? Našla jsi mezi nimi nějaký svůj oblíbený kousek?

 Nová kolekce je super a obsahuje spoustu šikovných doplňků! Začala bych kabelkou Norah, světle růžové barvy, nejen že Vám může dělat společnost na procházce do města, ale také se dá využít jako psaníčko k plesovým šatům. Vuch už se nemusí chlubit pouze kabelkami a peněženkami, rozšířili totiž své produkty o hodinky, šperky, oblečení, dětskou kolekci a další. Třeba stříbrný řetízek, který Vám zkrášlí dekolt a hodí se naprosto ke všemu. Fotky nafotil můj přítel Vojta Berka, kterému chci poděkovat nejen za ně, ale i za to, že je mi velkou oporou.

Přejeme vám holky hodně štěstí a úspěchu v novém roce 2020!

Kopírovat odkaz

Doporučené články

Marie Renčová Kružíková: Spolupráce s Vuch? Jedním slovem srdeční Marie Renčová Kružíková: Spolupráce s Vuch? Jedním slovem srdeční
Throwback to Vuch Lady 2020. Jak vzpomíná na soutěž Michaela Pavlátová? Throwback to Vuch Lady 2020. Jak vzpomíná na soutěž Michaela Pavlátová?
Rozhovor s herečkou ze seriálu Sestřičky Modrý kód Míšou Tomešovou Rozhovor s herečkou ze seriálu Sestřičky Modrý kód Míšou Tomešovou
Rozhovor s herečkou Denisou Pfauserovou o hraní, zájmech i o značce VUCH Rozhovor s herečkou Denisou Pfauserovou o hraní, zájmech i o značce VUCH


Zvolte svoji zemi