TVŮJ PŘÍBĚH

Povídáme si s vášnivou tanečnicí a milující maminkou Agátou Danišovou

13.06.2019 REDAKCE
Autor článku

Agáta je mladá maminka, která sdílí svůj život na instagramovém profilu jsemagi! Podporuje a motivuje ostatní a s nadhledem píše o svém životě. Agi je tanečnice tělem i duší a dovolila nám nahlédnou do svého světa!

Agáta Danišová pro Vuch

Ahoj Agi, řekni nám, jak ses dostala k Instagramu?

Asi bych v tom nehledala žádnou hloubku, mám pocit, že jsem si Instagram spletla s Pinterestem (smích) a v tom domnění jsem si ho stáhla do mobilu. Studnou inspirace je i tak, takže jsem mu hodně rychle propadla. A propadám do teď :)

To je pěkná náhoda! Co říkají na blogování tvoji přátelé a rodina?

Mamka je stále přesvědčená, že jsem „jůtuberka“. Takže asi tak. Myslím, že rodina to neřeší, ale je to i díky tomu, že jsem celkem nenápadná. Si tedy myslím (smích). No a manžela už mám vycvičeného, jak zavelím na focení, rychlostí blesku mi cvakne 4856 fotek, samozřejmě s ohromným nadšením (smích).

Co se týče sdílení fotek na internetu - bereš ohledy na malou dcerku?

Spíš jsem přemýšlela, kde je ta hranice, co si mohu dovolit zveřejnit a co si raději nechat jen pro sebe. Zatím jsem tu pomyslnou čáru ještě nepřekročila a snad ani nepřekročím. Jak se něco hodí do virtuálního éteru, není moc cesty zpět.

Kde hledáš inspiraci? Máš mezi blogerkami a influencerkami nějakého oblíbence?

Ani nevím, cíleně asi inspiraci nehledám v ničem, nechávám na sebe tak nějak přirozeně působit veškerá média, reklamy, lidi.. jsem vděčná houba, co všechno vcucne. (smích)

Blogovou scénu moc nesleduji, ale když už, tak mrknu k Adélce Kožinové. Mezi mé oblíbence influencery patří Lucka Feriková (luciferikova), Terka Šulcová (terezasulc), Rebeka Wechsler (stylofbecca), Lůca (lucie_thehubs) a spousty dalších.

Jaký fotoaparát momentálně používáš?

(výbuch smíchu) Tak tohle je kámen úrazu, já si jen tak pro radost fotím na svého prťouska iphona SE, ale nad foťákem den co den přemýšlím.. Asi už vím, co si letos přát pod stromek a ne, ponožky to výjimečně nebudou!

Jak obvykle trávíš den? Máš nějaké oblíbené činnosti?

Mám dvouletou holčičku, učím ve školce a vedu tanečky pro malé prcky. Tak nějak mám pocit, že toho mám až až, ale já ten plný harmonogram asi miluji.. Jinak si z toho zázračně vyšetřeného času moc ráda zajdu do posilovny, zaběhám, sním velký, převeliký dort, vypiji kafe/naliji dvojku vína a vrhnu se na nějaký seriál, protože ty já miluji jako ďas.

Co naopak vůbec nesnášíš?

Bytostně nesnáším nudu. Proto v klidu neposedím. Nemám moc v lásce upjaté lidi, neupřímnost a sebelítost. Z jídla bych určitě vynechala kaviár, to je pro mě do dnes noční můra!

Jaký máš vztah k módě?

Hezká otázka, snažím se nevnímat momentální trendy, ale stejně jim podléhám a taky tak vypadá můj šatník. Představu o módě jako takovou mám, že nás to musí specifikovat, vyjadřovat. Nestydět se projevit se a ukázat, co se nám líbí.

Jaké jsou tvé další plány? Čemu by ses chtěla věnovat do budoucna?

Dcerce, je úžasně úžasná a zaslouží si poznávat všechno, co je na světe krásný. V práci si chci rozšiřovat obzory ve směru pedagogiky a možná trochu víc rozjet tancování. Chybí mi tancování s vrstevníky! Spoustu let jsem vedla a stavěla choreografie podobně starým tanečnicím, po čemž se mi doopravdy stýská.

Věříme, že ti splní všechno co si přeješ! Jak se ti líbí Vuch kousky?

No jéje, moc a jak! Momentálně se rozplývám nad kabelkou Midnight ze Sense collection. Vejde se do ní vše, co s sebou nosím do školky, když razím na nákupy nějaký ten úlovek, dcerky sváča.. K tomu je elegantní a v praktické černé barvě. Láska na první pohled, co si budeme.

To je super! Co bys řekla čtenářkám o Vuch?

Že jste kouzelně hravá značka, která se může pyšnit jen spokojenými zákaznicemi. Co kus, to originální kousek, který nebude ve skříni ležet ladem, ale naopak, najde pro sebe využití den co den. A taky že jste jako čokoláda, jak s vámi jednou člověk začne, už nepůjde přestat!

Máš nějaké motto či oblíbený citát, kterým se řídíš?

Nejlepší sport je kafe a dort. (Halina Pawlovská)

Moc děkujeme za rozhovor a přejeme spoustu úspěchů!

Kopírovat odkaz

Doporučené články

Marie Renčová Kružíková: Spolupráce s Vuch? Jedním slovem srdeční Marie Renčová Kružíková: Spolupráce s Vuch? Jedním slovem srdeční
Throwback to Vuch Lady 2020. Jak vzpomíná na soutěž Michaela Pavlátová? Throwback to Vuch Lady 2020. Jak vzpomíná na soutěž Michaela Pavlátová?
Rozhovor s herečkou ze seriálu Sestřičky Modrý kód Míšou Tomešovou Rozhovor s herečkou ze seriálu Sestřičky Modrý kód Míšou Tomešovou
Rozhovor s herečkou Denisou Pfauserovou o hraní, zájmech i o značce VUCH Rozhovor s herečkou Denisou Pfauserovou o hraní, zájmech i o značce VUCH


Zvolte svoji zemi