TVŮJ PŘÍBĚH

Rozhovor s tváří VUCH: Seznam se s Bárou a jejím kanálem Barušminky

01.05.2020 REDAKCE
Autor článku

Zajímá tě, jak je možné stát se známou YouTuberkou a jak vypadá každodenní život Báry Kubíčkové, která se do povědomí lidí dostala díky svému kanálu na YouTube s názvem Barušminky a která má v současnosti více než 24 tisíc odběratelů? Přečti si rozhovor a nahlédni pod pokličku světa Báry, jež je mimo jiné tváří novinek značky VUCH.


Ahoj Báro, na úvod bych se tě ráda zeptala, jak ses k natáčení videí vůbec dostala?

Začala jsem natáčet před pěti lety poté, co jsem si založila psaný blog a zjistila jsem, že slovy myšlenky vyjádřím lépe než písmenky. Natočila jsem první video, bylo o nějaké kosmetické řadě L´Oréal, nahrála ho na YouTube, a pak už to jelo.

Jak vypadá tvoje každodenní rutina?

Jestli myslíš natáčení, tak žádnou každodenní rutinu nemám. Natáčím jen občas, když mám čas a náladu, protože bez obojího vlogy, které v současné době natáčím, dělat nejdou.
Ale jinak? Ráno kafe, přečtení mejlů, chvilku práce na PC a teď, v době karanténové, trávím skoro veškerý čas se synem.

Co tě na natáčení videí baví ze všeho nejvíce?

Asi ta zpětná vazba od sledujících. Mnohé z nich mě sledují už roky a staly se z nás takové virtuální známé či dokonce kamarádky.

Součástí práce YouTubera jsou nejen pozitivní komentáře, ale taky ty negativní. Jak se s nimi vyrovnáváš?

Nějak je neřeším, před x lety jsem kvůli dvěma „dámám“, které mě celkem urazily, i brečela, ale teď se už dlouho nic takového /ťuk, ťuk/ nestalo a zásadní je pro mě to, co mi řeknou mí blízcí, ne někdo, kdo je schovaný za rouškou anonymity internetu. I když v tomhle slovním spojení ta rouška zní docela vtipně, že jo? :) 

Dnes rozhodně toto slovní spojení dostává zcela jiný rozměr. Vzhledem k aktuální situaci se tě proto zeptám ještě na jednu otázku. Máš nějaký tip, jak by měly holky pečovat o svou pleť, které teď dává nošení roušek pořádně zabrat?

Ideální je pod rouškou nenosit make-up a vždy, když člověk přijde z venku, pleť vyčistit. Ale sama to taky ne vždy dělám. Můžeme se ale uklidňovat tím, že s těmi pupínky nejsme samy. 

V dnešní době řada dívek sní o práci YouTuberky, myslíš si, že je na internetu ještě prostor pro nové tváře?

Prostoru je na internetu dost, ale nejsem si jistá, zda je na YouTube zájem. Celkově se sleduje víc Instagram, je tam vše rychlejší, instantnější, já sama taky na YT moc nekoukám, sleduji jen pár mých kamarádek a to ani ne pravidelně, nemám na to čas. Pokud ale někdo vymyslí nové, zajímavé téma nebo nějaký super styl videí, není důvod, proč by neprorazil.

Co bys doporučila holkám, které chtějí taky zkusit natáčet videa?

Jednoduše ať to zkusí, protože když to nezkusí, tak nezjistí, jestli jim to jde a zda by je to ve výsledku vůbec bavilo.

Kromě představení kosmetických produktů natáčíš také videožurnály pro VUCH. Jak ses k této práci dostala? Baví tě?

K Vuch jsem se dostala skrz mou bývalou kolegyni Martičku z Vivantisu, kde jsem pár let pracovala na marketingu. A jasně, že mě baví, jakou ženskou by nebavily kabelky . A navíc jsou ve Vuch fajn lidi.

Děkuji za rozhovor a přeji mnoho úspěchů a spokojených sledujících i do budoucna.

Kopírovat odkaz

Doporučené články

Marie Renčová Kružíková: Spolupráce s Vuch? Jedním slovem srdeční Marie Renčová Kružíková: Spolupráce s Vuch? Jedním slovem srdeční
Throwback to Vuch Lady 2020. Jak vzpomíná na soutěž Michaela Pavlátová? Throwback to Vuch Lady 2020. Jak vzpomíná na soutěž Michaela Pavlátová?
Rozhovor s herečkou ze seriálu Sestřičky Modrý kód Míšou Tomešovou Rozhovor s herečkou ze seriálu Sestřičky Modrý kód Míšou Tomešovou
Rozhovor s herečkou Denisou Pfauserovou o hraní, zájmech i o značce VUCH Rozhovor s herečkou Denisou Pfauserovou o hraní, zájmech i o značce VUCH


Zvolte svoji zemi