zimní výprodej
zimní výprodej
MENU

Vuch na cestách! – Velká letní fotosoutěž #vuchworld!

Ačkoli jsme letos, co se cestování týče trochu omezeni, nemusíš chodit daleko a spousty nádherných míst můžeš navštívit i ve svém okolí! I přes tuhle situaci pro tebe máme zaručeně fungující recept na bezchybné léto! Zasoutěž si s námi o romantický pobyt pro dva ve čtyřhvězdičkovém Aparthotelu Svatý Vavřinec a máš o odpočinek postaráno. Jediné, co pro to musíš udělat, je přidat fotku na Instagram a označit ji hashtagem #vuchworld. Ukaž nám, kam jsi svoji vušku vyvezla, nebo zapoj svoji fantazii a vytvoř naše logo!

Jaká jsou pravidla soutěže?

  • Vyfoť se s Vuch produktem na cestách a fotky sdílej na svém instagramovém profilu s hashtagem #vuchworld.
  • Sleduj @vuch_cz a @apartmanysvatyvavrinec na Instagramu.
  • Buď fanouškem @vuchczech a @AparthotelSvatyVavrinec na facebooku.
  • Nejsi majitelkou Vuch kousku? Nevadí! Zapoj svoji fantazii a vytvoř logo Vuch! Kdekoliv a jakkoliv! Zapojit můžeš hned několik fotografií najednou!

 

Jak vytvořit logo Vuch?

Můžeš se buď vyfotit s naším produktem anebo jakýmkoli způsobem logo Vuch vytvořit. Namaluj ho do písku na pláži, poskládej do jeho tvaru kamínky v horách, nebo jej vytvoř s kamarádkou pomocí vlastních rukou. Vytvoř logo Vuch jakkoliv tě napadne!

Soutěž o romantický pobyt pro dva v Aparthotelu Svatý Vavřinec startuje v pondělí 20.7.2020! Každý týden vybereme nejoriginálnější fotku, která postoupí do velkého finále! Autoři těchto 6 fotek získají poukázku do e-shopu v hodnotě 1 000 Kč! Dále proběhne veřejné hlasování o absolutním vítězi!

Fotky můžeš nahrávat celé prázdniny, tedy od 20.7.2020 až do 31.8.2020. Na konci léta vyhlásíme šťastlivce s nejlepší fotografií. Výherce získá nejen slibovaný romantický pobyt ale také potřebnou výbavu v podobě Vuch produktů z Travel collection. 


Nevíš jak na to?

Koukni, jak probíhala soutěž v loni. Zúčastnilo se spoustu originálních fotografií. Inspiraci najdeš v našem magazínu nebo na instagramu pod #myvuch nebo #vuchworld.

Vuch travel

Nemáš výbavu na cesty? Omrkni naší Travel kolekci a vybav se. Potřebuješ batoh, tašku, nebo brýle?

Znáš Aparthotel Svatý Vavřinec?

Čtyřhvězdičkový luxusní Aparthotel Svatý Vavřinec věnoval do soutěže poukaz na romantický pobyt pro dva v Peci pod Sněžkou!

Buď originální jako značka Vuch! Zapoj svoji fantazii, vytvářej logo Vuch na každém kroku a sdílej fotky!
Těšíme se na tvoje nápady!