LIFESTYLE

Chystáš se ke kadeřníkovi? Pak musíš mít tohle!

23.05.2017 REDAKCE
Autor článku

Chystáš se ke kadeřníkovi? Pak musíš mít tohle!

Pokud si myslíš, že je stále trendem číslo jedna oblíbené ombré, musíme tě přesvědčit o opaku. Současné trendy ve světě vlasů fandí maximální přirozenosti. To však neznamená, že se musíš rozloučit s barvením, naopak. Čeká tě však místo klasického barvení přímo umělecký zážitek. Kadeřníci jsou připraveni postavit se výzvě v podobě stínování vlasů.

Sombré

Ani v letošním roce přední vlasoví stylisté na ombré úplně nezanevřeli, transformovali jej však do přirozenější podoby, ze které následně vzniklo sombré. Název je zkratkou pro soft ombré, tedy pro velmi jemné a přirozené ombré. Přechody mezi jednotlivými odstíny jsou tak velmi přirozené a sombré sluší opravdu všem. I tobě bude!

Contouring

Contouring je technika, která není ve světě krásy žádným nováčkem. Kromě stínování tváře si ovšem tentokrát kadeřníci vyhrají s vlasy. Chceš opticky prodloužit obličej, nebo jej naopak potřebuješ rozšířit? To vše technika, která si hraje se stínováním v délkách a kolem obličeje jednoduše zvládne.

Sunkissed

Sunkissed, aneb sluncem políbená, to je technika, která slibuje přesně to, co se skrývá v jejím názvu. Chceš si užívat vlasy, které vypadají jako by byly prosvětlené sluncem, po celý rok? Tato technika, která je velmi přirozená ti to umožní.

Babylights

Že není melír jako melír, dokazuje také technika babylights, tato slova opět nejsou zvolena náhodně. Jedná se totiž o velmi jemnou melírovací techniku, jejíž výsledný efekt je vzhled dokonalých dětských vlásků s různými, jemnými odstíny pramínků.

Olaplex

Pokud jsi ještě neslyšela o revoluci ve světě krásných vlasů s názvem Olaplex, přichází ten pravý čas. Olaplex je opravdovým tekutým zlatem v oblasti barvení vlasů. Do doby, než Olaplex spatřil světlo světa, platilo, že barvení škodí vlasům. S Olaplexem je ale vše jinak. S Olaplexem je možné vlasy zesvětlit a barvit bez toho, aby došlo k jejich poškození. Pokukuješ po jedné z technik melírování vlasů? Směle do toho a bez obav z jejich poškození.

 

Kopírovat odkaz

Doporučené články

Předsevzetí pro rok 2023: hýčkej svou peněženku i planetu Předsevzetí pro rok 2023: hýčkej svou peněženku i planetu
Vybarvi jaro díky doplňkům v úchvatných pastelových barvách Vybarvi jaro díky doplňkům v úchvatných pastelových barvách
Jak nosit hodinky a náramky na jedné ruce? Jak nosit hodinky a náramky na jedné ruce?
Víme, co se bude nosit letošní podzim! Víme, co se bude nosit letošní podzim!


Zvolte svoji zemi