LIFESTYLE

Co o tobě napoví barvy ve tvém šatníku?

30.05.2017 REDAKCE
Autor článku

Co o tobě napoví barvy ve tvém šatníku?

Barvy jsou schopné vyjádřit emoce, zpříjemnit a zútulnit bydlení a dokáží také mnohé napovědět o milovnici určité barvy. A je jen dobře, že stejně jako život, není ani náš šatník černobílý.  Naučit se pracovat s barvami je krůčkem k možnosti ovlivnit atmosféru a pozitivně zapůsobit na okolí. Například při pracovním pohovoru. Křičí tvůj šatník převážně jednou oblíbenou barvou? Pojď se s námi podívat, co jednotlivé barvy symbolizují.

Čarokrásná červená

Červená barva, zvláště pak ohnivě červená, je považována za jednu z nejvýraznějších barev. Červená barva ti dodá sebedůvěru a nepochybně upoutá zrak všech mužů. Oblibu v červené barvě podle psychologů nachází především ženy, které se nebojí vyniknout, a které rády svádí své okolí.

Elegance v černém

Říká se, že černou barvou není možné nic pokazit. Černá barva se jednoduše hodí ke všemu a navíc je velmi oblíbená pro svou schopnost zeštíhlovat. Ženy, které nejčastěji v oblékání volí černou barvu, se chtějí odlišit a upoutat na sebe pozornost. Milovnice černé o sobě rády mluví, ve věcech mají jasno a málokdy svůj názor mění.

Bílá pro nové začátky

Bílá barva vyzařuje čistotou a nevinností. Volí ji ženy, které se ve svém životě snaží něco změnit. Bílá symbolizuje nové začátky a hledání životní rovnováhy.

Možná je to modrá…

Jaké jsou ženy, které milují modrou barvu? Modré oblečení je symbolem pro klid, spolehlivost a důstojnost. Modrou barvu oblékají ženy, jež se rády starají o partnera, děti a své přátele. Nenech se však mýlit, že si tyto “hospodyňky“ nenajdou čas na sebe. Naopak, umí najít rovnováhu mezi rodinou a svými koníčky.

Co říkáš zelenou?

Pokud se často potýkáš se stresem, zelená, která má uklidňující účinky, je to pravé pro tebe. Převládá u tebe v šatníku zelená barva? Pak jsi podle psychologů tichá a nerada na sebe strháváš pozornost. Po zelené barvě sahají ženy, které mají rády klid a pohodu.

 

Kopírovat odkaz

Doporučené články

Předsevzetí pro rok 2023: hýčkej svou peněženku i planetu Předsevzetí pro rok 2023: hýčkej svou peněženku i planetu
Vybarvi jaro díky doplňkům v úchvatných pastelových barvách Vybarvi jaro díky doplňkům v úchvatných pastelových barvách
Jak nosit hodinky a náramky na jedné ruce? Jak nosit hodinky a náramky na jedné ruce?
Víme, co se bude nosit letošní podzim! Víme, co se bude nosit letošní podzim!


Zvolte svoji zemi