LIFESTYLE

Co o tobě napoví barvy ve tvém šatníku?

30.05.2017 REDAKCE
Autor článku

Co o tobě napoví barvy ve tvém šatníku?

Barvy jsou schopné vyjádřit emoce, zpříjemnit a zútulnit bydlení a dokáží také mnohé napovědět o milovnici určité barvy. A je jen dobře, že stejně jako život, není ani náš šatník černobílý.  Naučit se pracovat s barvami je krůčkem k možnosti ovlivnit atmosféru a pozitivně zapůsobit na okolí. Například při pracovním pohovoru. Křičí tvůj šatník převážně jednou oblíbenou barvou? Pojď se s námi podívat, co jednotlivé barvy symbolizují.

Čarokrásná červená

Červená barva, zvláště pak ohnivě červená, je považována za jednu z nejvýraznějších barev. Červená barva ti dodá sebedůvěru a nepochybně upoutá zrak všech mužů. Oblibu v červené barvě podle psychologů nachází především ženy, které se nebojí vyniknout, a které rády svádí své okolí.

Elegance v černém

Říká se, že černou barvou není možné nic pokazit. Černá barva se jednoduše hodí ke všemu a navíc je velmi oblíbená pro svou schopnost zeštíhlovat. Ženy, které nejčastěji v oblékání volí černou barvu, se chtějí odlišit a upoutat na sebe pozornost. Milovnice černé o sobě rády mluví, ve věcech mají jasno a málokdy svůj názor mění.

Bílá pro nové začátky

Bílá barva vyzařuje čistotou a nevinností. Volí ji ženy, které se ve svém životě snaží něco změnit. Bílá symbolizuje nové začátky a hledání životní rovnováhy.

Možná je to modrá…

Jaké jsou ženy, které milují modrou barvu? Modré oblečení je symbolem pro klid, spolehlivost a důstojnost. Modrou barvu oblékají ženy, jež se rády starají o partnera, děti a své přátele. Nenech se však mýlit, že si tyto “hospodyňky“ nenajdou čas na sebe. Naopak, umí najít rovnováhu mezi rodinou a svými koníčky.

Co říkáš zelenou?

Pokud se často potýkáš se stresem, zelená, která má uklidňující účinky, je to pravé pro tebe. Převládá u tebe v šatníku zelená barva? Pak jsi podle psychologů tichá a nerada na sebe strháváš pozornost. Po zelené barvě sahají ženy, které mají rády klid a pohodu.

 

Kopírovat odkaz

Doporučené články

Proměň dýni v krásnou dekoraci i skvělé jídlo! Proměň dýni v krásnou dekoraci i skvělé jídlo!
Jak na zdravé opalování? Několik tipů odborníků Jak na zdravé opalování? Několik tipů odborníků
Skvělé tipy na výlety po České republice Skvělé tipy na výlety po České republice
Seznam se s velikonočními recepty z jiných zemí a zkus 2 jednoduché recepty Seznam se s velikonočními recepty z jiných zemí a zkus 2 jednoduché recepty