LIFESTYLE

Co poletí na podzim?

01.10.2019 REDAKCE
Autor článku

Patříš k těm, kteří pravidelně sledují módní trendy a vždy ví, co se ve světě oblečení a doplňků děje? Pak je dobře, že čteš právě náš blog. V tomto článku ti totiž povíme, jaké barvy by ti v letošním podzimním šatníku rozhodně neměly chybět a přidáme několik tipů na stylové kousky.

Jen růžová to může být

Institut Pantone každoročně vyhlašuje barvu roku. O jaké barvě prohlásil, že na podzim zazáří? Stala se jí sytá a teplá růžová, díky níž budeš kolem sebe šířit dobrou energii a zaujmeš na první pohled. Neboj se vystoupit z davu tmavých outfitů a rozzař podzimní dny.

TIP: peněženka Clovers , šperky Planty a Chirpy

Světoví módní návrháři se shodují na tom, že na podzim všechny oslníš elegantním růžovým sáčkem. Tak co, máš dost odvahy pořídit si nepřehlédnutelný kousek?

Radostná oranžová

Jak lépe dodat optimismus i zamračeným sychravým dnům než jednou z nejpozitivnějších barev, a sice oranžovou, žlutou a oblíbenou hořčicovou? S těmito barvami, které evokují barvy podzimního listí, rozhodně neuděláš krok vedle.

TIP: hodinky Khloe a peněženka Zaya

Rozhodně ještě nepřišel čas schovat tyto kousky na dno skříně!  Tílka v hřejivých barvách v kombinaci s tmavým sakem vypadají přímo božsky a rozeženou všechny chmury!

Nebeská modrá

Nedáš dopustit na okouzlující modrou barvu? Pak tě jistě potěší, že ji budeš moci vytáhnout i letos na podzim. V kurzu bude sytá tmavě modrá barva a také oblečení z džínoviny. Pokud nemáš džínové šaty a bundičky, je ten pravý čas si je pořídit.

TIP: peněženka Marina a hodinky Souly 

Zelená a modrá? Modrá a žlutá? Fialová a zelenkavá? Proč ne? Módní experti fandí tento podzim jedinečným kombinacím barev. Doporučují však, aby hloubka a sytost těchto barev byla podobná.

Jaké barvy nosíš na podzim nejraději ty? A jaké kousky si plánuješ pořídit na podzim?

Kopírovat odkaz

Doporučené články

Předsevzetí pro rok 2023: hýčkej svou peněženku i planetu Předsevzetí pro rok 2023: hýčkej svou peněženku i planetu
Vybarvi jaro díky doplňkům v úchvatných pastelových barvách Vybarvi jaro díky doplňkům v úchvatných pastelových barvách
Jak nosit hodinky a náramky na jedné ruce? Jak nosit hodinky a náramky na jedné ruce?
Víme, co se bude nosit letošní podzim! Víme, co se bude nosit letošní podzim!


Zvolte svoji zemi