LIFESTYLE

Inspirujte se trendy valentýnského líčení pro rok 2017

03.02.2017 REDAKCE
Autor článku

Inspirujte se trendy valentýnského líčení pro rok 2017

 Blíží se svátek zamilovaných a vy se chcete pořádně připravit na romantické rande s druhou polovičkou? Jaké trendy v líčení letos budou v kurzu? Udělejte si malou inventuru v kosmetické tašce, vsaďte na přirozenost a zvýrazněte své přednosti.

 

Make-up

 Začněte nanesením denního matujícího krému nebo rozjasňovače na pečlivě vyčištěnou pleť. Tento krok je velice důležitý pro hydrataci pokožky a efektní vzhled vašeho líčení. Teprve na vrstvu krému přijde make-up. Volte "nude" odstín, který se nejvíce blíží barvě vaší pleti. Jestliže hledáte správný odstín make-upu, je potřeba jej vyzkoušet na obličeji, ne na rukou. K fixaci make-upu vám poslouží pudr, na závěr použijte tvářenku s nádechem růžové. Jemné dívčí odstíny růžové jsou letos velkým trendem.

Romantické oční stíny

 Pod oční stíny bezpodmínečně patří podkladová báze, která udrží oční stíny na svém místě a zabrání shlukování stínů v záhybu očních víček. Letošním trendem v barvách očních stínů jsou všechny odstíny fialové, růžové, čokoládové a nude. Světle fialová nebo růžová je pro Valentýn ideálním řešením. Není zapotřebí to přehánět se stínováním, zvolit můžete i třpytivé stíny, které dodají vašim očím slavnostní vzhled.

 Kontury očí a úprava obočí

 Dalším trendem, který si podržuje svoji oblibu, je konturování očí. Použijte kvalitní černé oční linky umožňující vytvořit krásné kočičí oči. Máte-li nejistou ruku, linky lze předem naznačit drobnými tečkami, které následně spojíte v perfektní linku. Úprava obočí už by pro vás měla být samozřejmostí, dnes se nosí spíše výraznější obočí, které působí přirozeně, proto ho příliš nevytrhávejte a zvýrazněte je tužkou. Na řasy naneste kvalitní řasenku, která nezanechává na řasách žmolky.

 

Decentní rtěnka/balzám

 Perleťový balzám na rty či decentní rtěnka v odstínu růžové bude třešničkou na dortu vašeho valentýnského líčení. Zvláště pokud jsou vaše oči výrazně nalíčené, byste měli rtěnkou šetřit. Myslete také na to, že Valentýn se neobejde bez polibků. Užijete si ho víc, když si nebudete muset neustále kontrolovat rtěnku.

 

Kopírovat odkaz

Doporučené články

Předsevzetí pro rok 2023: hýčkej svou peněženku i planetu Předsevzetí pro rok 2023: hýčkej svou peněženku i planetu
Vybarvi jaro díky doplňkům v úchvatných pastelových barvách Vybarvi jaro díky doplňkům v úchvatných pastelových barvách
Jak nosit hodinky a náramky na jedné ruce? Jak nosit hodinky a náramky na jedné ruce?
Víme, co se bude nosit letošní podzim! Víme, co se bude nosit letošní podzim!


Zvolte svoji zemi