LIFESTYLE

Jarní kousky, které vám letos v šatníku nemohou chybět

03.02.2017 REDAKCE
Autor článku

Jarní kousky, které vám letos v šatníku nemohou chybět

Zasněžené vrcholky hor tomu sice ještě moc nenasvědčují, ale po dlouhém zimním spánku se jaro přeci jen brzy probudí, a proto bychom měli být na jeho příchod už nyní náležitě připraveni. Pravidelná obměna šatníku je nepochybně základem, a pokud chcete na jaře náležitě zazářit, neměli by vám chybět kousky, které budou letošní jaro udávat trendy.

 

Jen zelená to může být...

Americká společnost Pantone každoročně vyhlašuje barvu, která bude symbolem následujícího roku. Tato barva se následně objeví v kolekcích předních světových návrhářů a posléze v módních řetězcích. Roku 2017 bude vládnout barva, která má přivítat nové začátky i příchod jara. Moderní a nepřehlédnutelná ostře zelená by proto rozhodně neměla ve vašem šatníku chybět. Záleží už jen na vás, zda zvolíte šaty, kabát nebo kabelku v barvě, která je s jarem neodmyslitelně spojená.

 

Podlehněte výšivkám

Nenechte se mýlit, výšivky už dávno nepatří pouze na kroj, letošní jaro je navrací v celé své kráse a budeme se mít opravdu na co těšit. Módní řetězce už pomalu lákají na výrazné výšivky plné barev, květin a vzorů, ze kterých jednoduše nespustíte zrak. Kdo si letos nepořídí alespoň jeden kousek s výšivkou, jako by nebyl.  Výšivky budou zdobit šaty, trička, sukně a kabelky a stanou se módním kouskem i šperkem zároveň.

 

Od hlavy až k patě

Pokud chceme jaro 2017 přivítat se vším všudy, nesmíme zapomínat na obuv. Boty jsou jednou z mnoha vášní žen a bylo by možné prohlásit, že kolik má žena bot, tolikrát je ženou. Zimní kozačky letošní jaro vyměňte za pohodlné tenisky, které budou letos v kurzu. Šatník můžete oživit nepřehlédnutelným třpytem, ať už na lodičkách, nebo teniskách a také oblíbené kovbojky se letošní jaro opět dočkají znovuzrození.

 

Vyšperkovaný outfit

Abychom dotáhli outfit k dokonalosti, nesmíme zapomínat na doplňky, které outfitu vdechnou pravou něžnost a ženskost. Vsaďte na hravé pastelové barvy hodinek, nepřehlédnutelné šperky, nebo kabelky v barvách, které rozzáří váš den.

 

 

  

Kopírovat odkaz

Doporučené články

Předsevzetí pro rok 2023: hýčkej svou peněženku i planetu Předsevzetí pro rok 2023: hýčkej svou peněženku i planetu
Vybarvi jaro díky doplňkům v úchvatných pastelových barvách Vybarvi jaro díky doplňkům v úchvatných pastelových barvách
Jak nosit hodinky a náramky na jedné ruce? Jak nosit hodinky a náramky na jedné ruce?
Víme, co se bude nosit letošní podzim! Víme, co se bude nosit letošní podzim!


Zvolte svoji zemi