LIFESTYLE

Jsi pozvaná na svatbu? Ohrom svatebním darem!

17.08.2017 REDAKCE
Autor článku

Jsi pozvaná na svatbu? Ohrom svatebním darem!

Se svatbami se v období prázdnin každoročně roztrhne pytel. V průměru k svatebnímu oltáři ročně kráčí zhruba 25 000 párů. U tak velkého čísla zamilovaných, kteří se svou lásku rozhodli ztvrdit sňatkem, je velká pravděpodobnost, že se budeš i ty letos účastnit svatebního veselí. Pozvánka na svatbu však často bývá spojena také s povinností obstarat svatební dar. S jakými svatebními dary zazáříš? Nech se inspirovat.

Seznam, najdu tam…Co?

Mnoho nastávajících novomanželů vám usnadní přemýšlení nad výběrem stavebního daru tím, že si vytvoří stránku se svatebními dary. Na tobě zůstává už jen vybrat si dar ze seznamu, koupit ho, hezky zabalit a je hotovo.

Money, money, money…

Trendem posední doby je svatební dar v podobě peněz. Mnoho párů o peněžní dar žádá již ve svatebním oznámení. I peníze však můžeš předat velmi originálně. Originalitě se v tomto případě opravdu meze nekladou. Otázka kolik peněz je vhodné dát, je velmi individuální a záleží to hlavně na tvém uvážení. V průměru však svatebčané dávají 500 až 1000 Kč.

Truhla plná peněz

Jen málokdo by nechtěl najít truhlu plnou peněz. Stejný pocit můžeš dopřát také novomanželům. Vystačíš si se starodávně vypadající truhlou a hromadou korun. K mincím můžeš přidat falešné drahokamy a perly a nápadité předání finančního daru je na světě.

Peníze jedině v peněžence

Peníze od svatebčanů si rozhodně zaslouží náležitý obal, tím může být například stylová peněženka, která potěší především nevěstu. Jak udělat radost i ženichovi? Připiš k peněžence s finančním darem, že všechny peníze, které se budou v peněžence kdy nacházet, slouží výhradně ke společnému potěšení novomanželů.

Uchování vzpomínek

Darem, který vám zajistí velký úspěch, je také polaroid, díky němuž novomanželé mohou v minutě zhmotnit své nejkrásnější vzpomínky. Polaroid jistě najde své uplatnění již během svatebního dne.

 

Kopírovat odkaz

Doporučené články

Předsevzetí pro rok 2023: hýčkej svou peněženku i planetu Předsevzetí pro rok 2023: hýčkej svou peněženku i planetu
Vybarvi jaro díky doplňkům v úchvatných pastelových barvách Vybarvi jaro díky doplňkům v úchvatných pastelových barvách
Jak nosit hodinky a náramky na jedné ruce? Jak nosit hodinky a náramky na jedné ruce?
Víme, co se bude nosit letošní podzim! Víme, co se bude nosit letošní podzim!


Zvolte svoji zemi