LIFESTYLE

Láska má mnoho podob. Oslav ji na Valentýna i ty

07.02.2020 REDAKCE
Autor článku

Cítíš to? Láska je ve vzduchu. A 14. února bude všude kolem tebe. Ať už ti stojí po boku tvoje drahá polovička a ty jí chceš udělat radost nebo si v tento výjimečný den přeješ říci svým blízkým, že je máš ráda, inspiruj se u nás. Představíme ti tipy na to, jak oslavit různé druhy lásky.

Partnerská láska

Den svatého Valentýna, nazývaný také jako svátek všech zamilovaných, je skvělou příležitostí k tomu, potěšit svou drahou polovičku, která ti vždy dokáže vykouzlit úsměv na tváři.

Vyjádři to společnou aktivitou

Nic není tak cenného jako čas. A jak lepé své polovičce vyjádřit, že ti na ní záleží, než tím, že jí věnuješ svůj čas? Vsaď na aktivity, které máte oba rádi a na které jste třeba kvůli spoustě aktivit  v poslední době pozapomněli. Projděte se ruku v ruce přírodou, zajděte si do kina a na romantickou večeři nebo třeba naplánujte maraton deskových her.

Řekni to dárkem

Jste perfektní dvojka? Tak to vykřičte do světa. Třeba elegantními párovými korálky v černé barvě For Love nebo korálky v jantarové barvě Together.

Kamarádská láska

I když jste spolu 24 hodin denně, nenudíte se. Že je ti to povědomé? Pak máš to štěstí, že jsi narazila na skvělou kamarádku, která by se dala nazvat tvou spřízněnou duší. Proč neoslavit Valentýna společně?

Vyjádři to společnou aktivitou

Milujte wellness a masáže? Naplánujte si společný den ve znamení hýčkání. Pokud máte raději objevování nových míst, zapíchněte prst do mapy, hoďte batoh na záda a vydejte se za dobrodružstvím.

Řekni to dárkem

Říkají o vás, že je s vámi vždy kopec srandy? Podtrhněte svou optimistickou povahu setem zábavných ponožek Spotty Fun. Jedny pro tebe a druhé pro ni. A pokud je tvoje kamarádka cestovatelkou tělem i duší, jistě ji nadchneš i puntíkovaným batohem Berlin stvořeným pro společné cesty.

Sesterská láska

Máš skvělou ségru? Nezapomeň na Valentýna ani na ni a dej jí najevo, že lepšího sourozence by sis nemohla přát.

Vyjádři to společnou aktivitou

Kdy jste si naposledy se ségrou udělaly filmový večer nebo zašly na nákupy? Máme takové malé tušení, že právě teď je ten pravý čas.

Řekni to dárkem

Chceš ségře naznačit, že život s ní je k nezaplacení? Dej jí to najevo dárkem v podobě krásných hodinek Emma nebo ji rozjasni den setem Amusing. 

Valentýnský tip: Zamilované sety

Ať už se chceš krásným dárkem na Valentýna potěšit sama nebo chceš inspirovat svého milého, nezapomeň zabloudit na stránku se zamilovanými sety. Jistě ti některý z nich v mžiku padne do oka. Těš se nejen na dvojici nebo trojici nádherných a stylových doplňků, ale také na luxusní dárkové balení.

Jak budeš letošní svátek zamilovaných slavit ty? Napiš nám do komentářů.

Kopírovat odkaz

Doporučené články

Předsevzetí pro rok 2023: hýčkej svou peněženku i planetu Předsevzetí pro rok 2023: hýčkej svou peněženku i planetu
Vybarvi jaro díky doplňkům v úchvatných pastelových barvách Vybarvi jaro díky doplňkům v úchvatných pastelových barvách
Jak nosit hodinky a náramky na jedné ruce? Jak nosit hodinky a náramky na jedné ruce?
Víme, co se bude nosit letošní podzim! Víme, co se bude nosit letošní podzim!


Zvolte svoji zemi