LIFESTYLE

Nejkrásnější pláže naší krásné země

11.07.2017 REDAKCE
Autor článku

Nejkrásnější pláže naší krásné země

Léto. Slunce. Pláž a pohoda. Představa, která se rodí v hlavě tisícům lidí, když se blíží léto. Léto už je v plném proudu a s ním také období letních dovolených. Nezáleží na tom, jestli dovolenou strávíš za oceánem, nebo v naší krásné české dolině, důležité jsou především prázdninové zážitky, které ti nikdo nevezme. Dnes tě s námi čeká výlet za nejkrásnějšími plážemi, k jejichž návštěvě nebudeš potřebovat pas. Myslíš, že české pláže nedokáží konkurovat světovým? Vydej se s námi na malý výlet po České republice a my se tě pokusíme přesvědčit o opaku.

Taky se ráda mácháš? Pak navštiv Mácháč

Máchovo jezero je jedním z nejoblíbenějších a přes léto nejnavštěvovanějších míst. Co tě u Máchova jezera čeká? Těš se na dokonalou písečnou pláž i nádherný výhled na protější kopec Borný a na borové lesy, kterými se příliš mnoho světových pláží pochlubit nemůže. Že by ti chyběla jedinečná atmosféra moře? Můžeš ji mít! Na Splavskou pláž se každé léto dovezou palmy a dovolená může začít.

Koupání ve Vltavě? Stojí za to!

Naše přírodní krásy jsou velmi často spjaty spíše s odlehlými částmi, než s velkými městy, nebo dokonce našim velkoměstem. Pokud tě láká představa koupání v samotném jádru Prahy ve Vltavě, měla by ses vydat do Žlutých lázní. Ty nabízí písčité i travnaté pláže a upravený přístup přímo do Vltavy. Kromě toho zde nechybí možnost typických plážových sportů, zapůjčení šlapadla, nebo skvělé občerstvení.

Na návštěvě v Olomouci…

Pokud ses rozhodla o prázdninách navštívit Olomouc a přemýšlíš, kam k vodě, nabízí se pískovna Náklo. Ta je oblíbená zejména pro svou neuvěřitelně čistou vodu i množství travnato-písčitých pláží. Pískovna s rozlohou 100 hektarů dosahuje v určitých místech hloubky i 25 metrů. Náklo ti nabídne skvělé koupání i relativní klid v podobě nepřeplněných pláží.

Už máš svou kabelku na pláž?

Máme pro tebe na závěr malý test. Už máš kabelku, která je velká, lehká a praktická? Kabelku, která se hodí na pláž i na večer? Pokud tvá odpověď zní ne, měla by ses podívat na naši Moonlight Collection a řádně se na pláž vybavit.

 

Kopírovat odkaz

Doporučené články

Proměň dýni v krásnou dekoraci i skvělé jídlo! Proměň dýni v krásnou dekoraci i skvělé jídlo!
Jak na zdravé opalování? Několik tipů odborníků Jak na zdravé opalování? Několik tipů odborníků
Skvělé tipy na výlety po České republice Skvělé tipy na výlety po České republice
Seznam se s velikonočními recepty z jiných zemí a zkus 2 jednoduché recepty Seznam se s velikonočními recepty z jiných zemí a zkus 2 jednoduché recepty