LIFESTYLE

Nejkrásnější pláže naší krásné země

11.07.2017 REDAKCE
Autor článku

Nejkrásnější pláže naší krásné země

Léto. Slunce. Pláž a pohoda. Představa, která se rodí v hlavě tisícům lidí, když se blíží léto. Léto už je v plném proudu a s ním také období letních dovolených. Nezáleží na tom, jestli dovolenou strávíš za oceánem, nebo v naší krásné české dolině, důležité jsou především prázdninové zážitky, které ti nikdo nevezme. Dnes tě s námi čeká výlet za nejkrásnějšími plážemi, k jejichž návštěvě nebudeš potřebovat pas. Myslíš, že české pláže nedokáží konkurovat světovým? Vydej se s námi na malý výlet po České republice a my se tě pokusíme přesvědčit o opaku.

Taky se ráda mácháš? Pak navštiv Mácháč

Máchovo jezero je jedním z nejoblíbenějších a přes léto nejnavštěvovanějších míst. Co tě u Máchova jezera čeká? Těš se na dokonalou písečnou pláž i nádherný výhled na protější kopec Borný a na borové lesy, kterými se příliš mnoho světových pláží pochlubit nemůže. Že by ti chyběla jedinečná atmosféra moře? Můžeš ji mít! Na Splavskou pláž se každé léto dovezou palmy a dovolená může začít.

Koupání ve Vltavě? Stojí za to!

Naše přírodní krásy jsou velmi často spjaty spíše s odlehlými částmi, než s velkými městy, nebo dokonce našim velkoměstem. Pokud tě láká představa koupání v samotném jádru Prahy ve Vltavě, měla by ses vydat do Žlutých lázní. Ty nabízí písčité i travnaté pláže a upravený přístup přímo do Vltavy. Kromě toho zde nechybí možnost typických plážových sportů, zapůjčení šlapadla, nebo skvělé občerstvení.

Na návštěvě v Olomouci…

Pokud ses rozhodla o prázdninách navštívit Olomouc a přemýšlíš, kam k vodě, nabízí se pískovna Náklo. Ta je oblíbená zejména pro svou neuvěřitelně čistou vodu i množství travnato-písčitých pláží. Pískovna s rozlohou 100 hektarů dosahuje v určitých místech hloubky i 25 metrů. Náklo ti nabídne skvělé koupání i relativní klid v podobě nepřeplněných pláží.

Už máš svou kabelku na pláž?

Máme pro tebe na závěr malý test. Už máš kabelku, která je velká, lehká a praktická? Kabelku, která se hodí na pláž i na večer? Pokud tvá odpověď zní ne, měla by ses podívat na naši Moonlight Collection a řádně se na pláž vybavit.

 

Kopírovat odkaz

Doporučené články

Předsevzetí pro rok 2023: hýčkej svou peněženku i planetu Předsevzetí pro rok 2023: hýčkej svou peněženku i planetu
Vybarvi jaro díky doplňkům v úchvatných pastelových barvách Vybarvi jaro díky doplňkům v úchvatných pastelových barvách
Jak nosit hodinky a náramky na jedné ruce? Jak nosit hodinky a náramky na jedné ruce?
Víme, co se bude nosit letošní podzim! Víme, co se bude nosit letošní podzim!


Zvolte svoji zemi