LIFESTYLE

Oblékni si Afriku!

05.09.2019 REDAKCE
Autor článku

Oblékni si Afriku aneb Zvířecí motivy pořád letí!

Vyměň klasické doplňky za trochu větší divočinu. Jednobarevné a okoukané sluneční brýle nech doma v šuplíku a vyraz s odvážnější variantou se zvířecími vzory! Ty jsou populární už hezkou řádku let a z módy rozhodně jen tak nevyjdou. Pokud ještě nemáš doma kousek v podobném stylu, rozhodně to naprav co nejdříve.

Zvířecím vzorem rozbiješ na první pohled nudný outfit a dodáš mu pořádný šmrnc. Vybereš si brýle CATY, CHEETAH nebo dáš přednost brýlím GIRAFFE? Hraj si s barevnými tóny a tvary brýlí a sáhni po takových, které si sednou s tvým typem obličeje i se zbytkem outfitu!

Neboj se sáhnout po nejrůznějších barevných variantách, zvířecí sluneční brýle totiž nemusí být jen hnědé. Co říkáš na modré Jaguary sluneční brýle? Vyraz s těmito brýlemi s kamarádkami na výlet nebo na zahradní party a uvidíš, že z tebe ostatní nespustí oči. Polarizované sluneční brýle ti navíc kromě skvělého vzhledu nabídnou i maximální ochranu před slunečními paprsky a škodlivým UV záření. Umíš si představit větší parádu?!

Nezůstávej ale jen u brýlí se zvířecím vzorem. Tvůj outfit snese i další doplňky ve stejném stylu. Dej si záležet na detailech a culík si svaž gepardí gumičkou, na ruku nasaď africký náramek nebo obuj stylové boty se zvířecím vzorem.

Kopírovat odkaz

Doporučené články

Předsevzetí pro rok 2023: hýčkej svou peněženku i planetu Předsevzetí pro rok 2023: hýčkej svou peněženku i planetu
Vybarvi jaro díky doplňkům v úchvatných pastelových barvách Vybarvi jaro díky doplňkům v úchvatných pastelových barvách
Jak nosit hodinky a náramky na jedné ruce? Jak nosit hodinky a náramky na jedné ruce?
Víme, co se bude nosit letošní podzim! Víme, co se bude nosit letošní podzim!


Zvolte svoji zemi