LIFESTYLE

Oblékni si Afriku!

05.09.2019 REDAKCE
Autor článku

Oblékni si Afriku aneb Zvířecí motivy pořád letí!

Vyměň klasické doplňky za trochu větší divočinu. Jednobarevné a okoukané sluneční brýle nech doma v šuplíku a vyraz s odvážnější variantou se zvířecími vzory! Ty jsou populární už hezkou řádku let a z módy rozhodně jen tak nevyjdou. Pokud ještě nemáš doma kousek v podobném stylu, rozhodně to naprav co nejdříve.

Zvířecím vzorem rozbiješ na první pohled nudný outfit a dodáš mu pořádný šmrnc. Vybereš si brýle CATY, CHEETAH nebo dáš přednost brýlím GIRAFFE? Hraj si s barevnými tóny a tvary brýlí a sáhni po takových, které si sednou s tvým typem obličeje i se zbytkem outfitu!

Neboj se sáhnout po nejrůznějších barevných variantách, zvířecí sluneční brýle totiž nemusí být jen hnědé. Co říkáš na modré Jaguary sluneční brýle? Vyraz s těmito brýlemi s kamarádkami na výlet nebo na zahradní party a uvidíš, že z tebe ostatní nespustí oči. Polarizované sluneční brýle ti navíc kromě skvělého vzhledu nabídnou i maximální ochranu před slunečními paprsky a škodlivým UV záření. Umíš si představit větší parádu?!

Nezůstávej ale jen u brýlí se zvířecím vzorem. Tvůj outfit snese i další doplňky ve stejném stylu. Dej si záležet na detailech a culík si svaž gepardí gumičkou, na ruku nasaď africký náramek nebo obuj stylové boty se zvířecím vzorem.

Kopírovat odkaz

Doporučené články

Víme, co se bude nosit letošní podzim! Víme, co se bude nosit letošní podzim!
Jak nosit náramek z minerálů? Jak nosit náramek z minerálů?
Proměň dýni v krásnou dekoraci i skvělé jídlo! Proměň dýni v krásnou dekoraci i skvělé jídlo!
Jak na zdravé opalování? Několik tipů odborníků Jak na zdravé opalování? Několik tipů odborníků