LIFESTYLE

Připrav se na lov s módními trendy pro rok 2018

22.01.2018 REDAKCE
Autor článku

Připrav se na lov s módními trendy pro rok 2018

Taky tě povánoční výprodeje v obchodech nenechávají chladnou? Procházíš kolem výloh a při pohledu na slevy až 70 % se ti zrychluje dech? Jaké kousky si vybrat, abys v nich zazářila a neležely na dně skříně? Pojď se s námi podívat na módní tipy pro letošní rok, se kterými budeš nepřehlédnutelná.

I ty s květinami rozkveteš

Říkáš si, že už jsi o květinách slyšela. Bezpochyby! Květinové výšivky byly trendem loňského roku. Skvělá zpráva je, že je tento trend aktuální i letos, takže můžeš oprášit své květinami poseté oblečení. Letos bys měla sáhnout po lučních květech a růžích v přírodních tmavších odstínech, ty totiž využívají nejslavnější módní návrháři ve svých kolekcích.

Barva roku? Levandulová!

Každoročně je vyhlášená barva roku. Loni to byla barva trávy, letos bude v módě barva levandule. Tím nejoblíbenějším odstínem fialové bude „ultra violet“. Už máš v šatníku něco levandulového? Ne? Je načase poohlédnout se po skvělém, módním kousku.

Promítnutí umění do módy

Módní řetězce podléhají trendům, které udávají světoví módní návrháři. Co se zrodilo v dílně značky Prada? Oblečení, které je zdobené potiskem slavných uměleckých děl. Vdechni i ty svému šatníku dotek extravagance!

Staň se pravou motorkářkou!

Holky, které jezdí na motorce, jsou pro většinu mužů nesmírně přitažlivé. Smyslné motorkářské oblečení se v letošním roce promítá i do světa módy. Zkus se kouknout po obchodech, jestli nenajdeš moderní a stylovou motorkářskou bundu, která ti padne jako ulitá.

Kopírovat odkaz

Doporučené články

Proměň dýni v krásnou dekoraci i skvělé jídlo! Proměň dýni v krásnou dekoraci i skvělé jídlo!
Jak na zdravé opalování? Několik tipů odborníků Jak na zdravé opalování? Několik tipů odborníků
Skvělé tipy na výlety po České republice Skvělé tipy na výlety po České republice
Seznam se s velikonočními recepty z jiných zemí a zkus 2 jednoduché recepty Seznam se s velikonočními recepty z jiných zemí a zkus 2 jednoduché recepty