LIFESTYLE

Připrav se na lov s módními trendy pro rok 2018

22.01.2018 REDAKCE
Autor článku

Připrav se na lov s módními trendy pro rok 2018

Taky tě povánoční výprodeje v obchodech nenechávají chladnou? Procházíš kolem výloh a při pohledu na slevy až 70 % se ti zrychluje dech? Jaké kousky si vybrat, abys v nich zazářila a neležely na dně skříně? Pojď se s námi podívat na módní tipy pro letošní rok, se kterými budeš nepřehlédnutelná.

I ty s květinami rozkveteš

Říkáš si, že už jsi o květinách slyšela. Bezpochyby! Květinové výšivky byly trendem loňského roku. Skvělá zpráva je, že je tento trend aktuální i letos, takže můžeš oprášit své květinami poseté oblečení. Letos bys měla sáhnout po lučních květech a růžích v přírodních tmavších odstínech, ty totiž využívají nejslavnější módní návrháři ve svých kolekcích.

Barva roku? Levandulová!

Každoročně je vyhlášená barva roku. Loni to byla barva trávy, letos bude v módě barva levandule. Tím nejoblíbenějším odstínem fialové bude „ultra violet“. Už máš v šatníku něco levandulového? Ne? Je načase poohlédnout se po skvělém, módním kousku.

Promítnutí umění do módy

Módní řetězce podléhají trendům, které udávají světoví módní návrháři. Co se zrodilo v dílně značky Prada? Oblečení, které je zdobené potiskem slavných uměleckých děl. Vdechni i ty svému šatníku dotek extravagance!

Staň se pravou motorkářkou!

Holky, které jezdí na motorce, jsou pro většinu mužů nesmírně přitažlivé. Smyslné motorkářské oblečení se v letošním roce promítá i do světa módy. Zkus se kouknout po obchodech, jestli nenajdeš moderní a stylovou motorkářskou bundu, která ti padne jako ulitá.

Kopírovat odkaz

Doporučené články

Předsevzetí pro rok 2023: hýčkej svou peněženku i planetu Předsevzetí pro rok 2023: hýčkej svou peněženku i planetu
Vybarvi jaro díky doplňkům v úchvatných pastelových barvách Vybarvi jaro díky doplňkům v úchvatných pastelových barvách
Jak nosit hodinky a náramky na jedné ruce? Jak nosit hodinky a náramky na jedné ruce?
Víme, co se bude nosit letošní podzim! Víme, co se bude nosit letošní podzim!


Zvolte svoji zemi