LIFESTYLE

Skákáním ke krásnější postavě

19.04.2017 REDAKCE
Autor článku

Skákáním ke krásnější postavě

 I přesto, že tomu aktuální počasí příliš nenasvědčuje, kalendář je neúprosný a hlásí, že za pár měsíců se k nám podívá léto. A doufejme, že u nás i chvíli vydrží. Mnoho žen právě před létem řeší svou postavu nejvíce. Jak však získat krásnou postavu do plavek zábavnou formou? Našli jsme pro tebe skvělá cvičení, která postavu perfektně tvarují a navíc si na nich rychle vytvoříš závislost.

 Vsaďte na Fitness Boots

 Fitness Boots jsou speciální sportovní boty, které jsou vhodné pro pohyb v přírodě, ale najdou své uplatnění i při indoor aktivitách. Součástí Fitness Boots je pružina, umístěná ve spodní části, ta tlumí až 80% nárazů při došlápnutí a nezatěžujete tak kolena, jako jiná cvičení.

 Krásná postava díky Fitness Boots

Fitness Boots můžeš využít při aerobním cvičení, formování postavy, posilováni nebo běhu. Díky pružině umístěné na botách, posílíš množství svalů v těle, v prvé řadě břišní svalstvo, zádové, stehenní a pánevní svalstvo. I při obyčejném poskakování s pomocí Fitness Boots brzy poznáš výsledek. Tak na co ještě čekat?

T jako Trampolínky

A když už jsme u toho skákání, neměli bychom tě připravit o další velmi zábavnou metodu, při které, ač se to nezdá, se snadno zapotíš. Cvičení s názvem Trampolínky pochází z Ameriky, patří mezi aerobní cvičení a nejlépe si ho užiješ ve skupině. Trampolínky mají jednoduchou choreografii a cvičení doprovází energická hudba, která tě motivuje k vynikajícím výsledkům. Stejně jako cvičení s pomocí Fitness Boots jsou Trampolínky efektivní a šetrné pro tvé klouby.

 Ve skupině nebo doma

Trampolínky jsou velice účinné cvičení, při kterém spálíš za 30 minut až o 280 kalorií více než při běžném tréninku. Trampolínky jsou v současné době v České republice velmi oblíbené, proto můžeš pravidelně docházet na cvičení, skupina tě bude motivovat k lepším výkonům. Trampolínku si však můžeš pořídit i domů a tvarovat postavu třeba u sledování oblíbeného seriálu.

Kopírovat odkaz

Doporučené články

Předsevzetí pro rok 2023: hýčkej svou peněženku i planetu Předsevzetí pro rok 2023: hýčkej svou peněženku i planetu
Vybarvi jaro díky doplňkům v úchvatných pastelových barvách Vybarvi jaro díky doplňkům v úchvatných pastelových barvách
Jak nosit hodinky a náramky na jedné ruce? Jak nosit hodinky a náramky na jedné ruce?
Víme, co se bude nosit letošní podzim! Víme, co se bude nosit letošní podzim!


x
Zvolte svoji zemi