LIFESTYLE

Trendy šperky pro rok 2017

14.03.2017 REDAKCE
Autor článku

Trendy šperky pro rok 2017.

 Určitě tě zajímá, jak zkombinovat módní oblečení s vhodnými doplňky. Jaké šperky jsou teď v módě? Pořizuj si klenoty, které můžeš využít do školy, do práce, na večírek i na svatbu. Takové, které snadno zkombinuješ s ostatními svými poklady. Že není dobré to s ozdobami přehánět a méně je někdy více? To letos tak úplně neplatí!

 Barvy a tvary

 V roce 2017 letí romantická barva růžového zlata, jednoduché geometrické tvary s ostrými hranami či dokonale zaoblené útvary, například koule nebo i srdíčka. Určitě tě proto zaujmou nadčasové prstýnky z kolekce Starry RoseGold a Starry Silver, které vypadají jako klasické jednoduché snubní prsteny s vkusně umístěnými decentními krystaly představující hvězdy. Kamarádky se tě budou ptát, od koho jsi prsten dostala.

 Množství a viditelnost

 Vyhledávej rovněž kovové náramky a náhrdelníky s výraznými tlustými řetězy. Náhrdelníky i náramky je přitom vhodné vrstvit – několik kousků nosit zároveň, to se týká i náušnic, kterých může být víc kousků na jednom uchu. Šperky v zimě nos i přes oblečení, nejen na holé kůži, aby byly dostatečně vidět. Nezapomeň na jaře a v létě přidat náramek na nohu. Náramky Pearl Silver a Pearl RoseGold jsou k tomu jako stvořené – dají se nosit na ruce i na noze, protože jejich rozměry si jednoduše nastavíš podle potřeby. Na řetízku se v nich pohupují čtyři nenápadné perly ve čtyřech barvách, je to originální a vkusné řešení.

 Měj kus romantiky vždy při sobě!

 Novou kolekci Vuch šperků využiješ na neformální příležitosti i do společnosti. Výrobci vsází na jednoduchost, jemnost a ženskost. Nejvíce se ti budou líbit náušnice, náramky a náhrdelníky ze série MyHeart. Šperky ve tvaru něžných srdíček jsou z nerezové oceli, ale svou barvou připomínají spíše zlato a stříbro. Růžově zlaté náušnice bys od pravého růžového zlata nerozeznala. Jsou decentní a přesto zaujmou. Celá kolekce MyHeart složená z náhrdelníku, náramku a náušnic v barvě růžového zlata tě vyjde na necelých 900 Kč, ale budeš v nich vypadat jako v pravém zlatě!

Kopírovat odkaz

Doporučené články

Předsevzetí pro rok 2023: hýčkej svou peněženku i planetu Předsevzetí pro rok 2023: hýčkej svou peněženku i planetu
Vybarvi jaro díky doplňkům v úchvatných pastelových barvách Vybarvi jaro díky doplňkům v úchvatných pastelových barvách
Jak nosit hodinky a náramky na jedné ruce? Jak nosit hodinky a náramky na jedné ruce?
Víme, co se bude nosit letošní podzim! Víme, co se bude nosit letošní podzim!


Zvolte svoji zemi