LIFESTYLE

Trendy šperky pro rok 2017

14.03.2017 REDAKCE
Autor článku

Trendy šperky pro rok 2017.

 Určitě tě zajímá, jak zkombinovat módní oblečení s vhodnými doplňky. Jaké šperky jsou teď v módě? Pořizuj si klenoty, které můžeš využít do školy, do práce, na večírek i na svatbu. Takové, které snadno zkombinuješ s ostatními svými poklady. Že není dobré to s ozdobami přehánět a méně je někdy více? To letos tak úplně neplatí!

 Barvy a tvary

 V roce 2017 letí romantická barva růžového zlata, jednoduché geometrické tvary s ostrými hranami či dokonale zaoblené útvary, například koule nebo i srdíčka. Určitě tě proto zaujmou nadčasové prstýnky z kolekce Starry RoseGold a Starry Silver, které vypadají jako klasické jednoduché snubní prsteny s vkusně umístěnými decentními krystaly představující hvězdy. Kamarádky se tě budou ptát, od koho jsi prsten dostala.

 Množství a viditelnost

 Vyhledávej rovněž kovové náramky a náhrdelníky s výraznými tlustými řetězy. Náhrdelníky i náramky je přitom vhodné vrstvit – několik kousků nosit zároveň, to se týká i náušnic, kterých může být víc kousků na jednom uchu. Šperky v zimě nos i přes oblečení, nejen na holé kůži, aby byly dostatečně vidět. Nezapomeň na jaře a v létě přidat náramek na nohu. Náramky Pearl Silver a Pearl RoseGold jsou k tomu jako stvořené – dají se nosit na ruce i na noze, protože jejich rozměry si jednoduše nastavíš podle potřeby. Na řetízku se v nich pohupují čtyři nenápadné perly ve čtyřech barvách, je to originální a vkusné řešení.

 Měj kus romantiky vždy při sobě!

 Novou kolekci Vuch šperků využiješ na neformální příležitosti i do společnosti. Výrobci vsází na jednoduchost, jemnost a ženskost. Nejvíce se ti budou líbit náušnice, náramky a náhrdelníky ze série MyHeart. Šperky ve tvaru něžných srdíček jsou z nerezové oceli, ale svou barvou připomínají spíše zlato a stříbro. Růžově zlaté náušnice bys od pravého růžového zlata nerozeznala. Jsou decentní a přesto zaujmou. Celá kolekce MyHeart složená z náhrdelníku, náramku a náušnic v barvě růžového zlata tě vyjde na necelých 900 Kč, ale budeš v nich vypadat jako v pravém zlatě!

Kopírovat odkaz

Doporučené články

Proměň dýni v krásnou dekoraci i skvělé jídlo! Proměň dýni v krásnou dekoraci i skvělé jídlo!
Jak na zdravé opalování? Několik tipů odborníků Jak na zdravé opalování? Několik tipů odborníků
Skvělé tipy na výlety po České republice Skvělé tipy na výlety po České republice
Seznam se s velikonočními recepty z jiných zemí a zkus 2 jednoduché recepty Seznam se s velikonočními recepty z jiných zemí a zkus 2 jednoduché recepty