LIFESTYLE

Upírají se na ně miliony očí! Nejslavnější hvězdy Instagramu

30.01.2018 REDAKCE
Autor článku

Upírají se na ně miliony očí! Nejslavnější hvězdy Instagramu

Instagram je některými označovaný za nejpopulárnější sociální síť světa. Nahlédnutí do soukromého života přátel i celebrit je totiž nesmírně lákavé. I přesto, že se většina lidí pokouší dosáhnout co největšího počtu sledujících, ne všem se to podaří. Co je tak zajímavého na profilech celebrit a které jsou nejúspěšnějšími hvězdami Instagramu?

Já mám 131 milionů sledovatelů, kolik ty? 

Na Instagramu je celá řada profilů, jejichž sledovanost dosahuje tisíců, nejedná se však jen o účty lidí, ale také například účty roztomilých psů a koček. Jedněmi z nejnavštěvovanějších účtů jsou však účty celebrit. Celebrity odjakživa vzbuzují v lidech zvědavost a některé natolik, že se na ně lidé nemůžou vynadívat. Pojďme si představit tři nejpopulárnější celebrity na Instagramu.

Královna Instagramu Selena Gomez

Za nekorunovanou královnu Instagramu by se dala považovat populární zpěvačka Selena Gomez, kterou i přes její nízký věk 25 let na Instagramu pod účtem @selenagomez sleduje dechberoucích 131 milionů sledujících. Velkou část jejich fanoušků především zajímá její vztah se zpěvákem Justinem Bieberem.

Populární zpěvačka Ariana Grande

Je krásná, je mladá, je úspěšná, řeč není o nikom jiném než o oblíbené, talentované zpěvačce Arianě Grande, která má ve 24 letech na svém účtu @arianagrande 116 milionů fanoušků a pomalu šlape na paty Seleně Gomez. Na jejím účtu kromě fotek najdete i krátká videa, třeba ze zákulisí koncertů.

Fotky Beyoncé, které lidi fascinují

Jistě ani tvojí pozornosti neunikla fotka spoře oděné Beyoncé, která v náručí chová své děti. Tato fotka se stala doslova virální a stovky lidí ji začaly napodobovat. Zpěvačka Beyoncé, kterou najdeš pod účtem @beyonce má na svém kontě 109 milionů sledujících, jen její slavná fotka si vysloužila 11 milionů srdíček.

Kopírovat odkaz

Doporučené články

Předsevzetí pro rok 2023: hýčkej svou peněženku i planetu Předsevzetí pro rok 2023: hýčkej svou peněženku i planetu
Vybarvi jaro díky doplňkům v úchvatných pastelových barvách Vybarvi jaro díky doplňkům v úchvatných pastelových barvách
Jak nosit hodinky a náramky na jedné ruce? Jak nosit hodinky a náramky na jedné ruce?
Víme, co se bude nosit letošní podzim! Víme, co se bude nosit letošní podzim!


Zvolte svoji zemi