LIFESTYLE

Vlasové trendy pro rok 2017

27.02.2017 REDAKCE
Autor článku

Vlasové trendy pro rok 2017

 Jaké účesy a vlasové kreace uvidíte všude kolem sebe v roce 2017? Přečtěte si o tom, které barvy a styly se budou nosit a inspirujte se pro příští návštěvu kadeřníka.

 

Super uhlazené vlasy

Pěšinka uprostřed, rovné dlouhé vlasy a lesk jsou jedním z největších trendů pro rok 2017. Pokud si tento styl chcete na vlasech také vytvořit, je potřeba mít velmi zdravé vlasy, nekrepaté. Tedy pokud při tvorbě účesu budete používat žehličku, ochraňte vaše vlasy nejprve přípravkem chránícím vlasy před vysokými teplotami.

 Vysoko posazený culík

Sepněte všechny vlasy do culíku, vytvořte si na hlavě “koňský” ohon a využijte elegance tohoto účesu. Kromě toho je také velmi pohodlný a pokud přidáte trochu laku, vydrží vám celý den.

 Jemné vlny

Ani velké vlny, ani rovné vlasy, tyto vlny působí rafinovaně a něžně. Udělejte si jemný copánek, zlehka přejeďte žehličkou a rozpusťte. Vezměte další pramen vlasů a pokračujte stejně. Pro ideální vzhled nechte konce vlasů rovné.

 Přehozené vlasy

Trend, který pokračuje i v roce 2017. Jde pouze o přehození vlasů z jedné strany na druhou, čímž dosáhnete efektu velkého objemu.

 Zlatá brond

Ne toto není překliknutí, protože na určitém světle je to blond a na jiném světle hnědá (brown). Tato měnící se barva, nebo spíše efekt barvy, je vhodný pro všechny tóny pleti. Pokud jste nikdy blond nebyla, zkuste třeba tuto variantu.

 Kreativní střih a barva

V tomto roce se na nás kadeřníci opravdu vyřádí - moderní budou totiž i asymetrické střihy, pestré, ale i pastelové barvy. Rozšiřující se trend šedých vlasů bude dále pokračovat. Nově se do našich vlasů dostanou i odstíny fialové všech odstínů a sytostí. Střihy budou využívat geometrie a velké kreace zřejmě zažijou i naše ofiny.

 Ať už vás trendy pro rok 2017 nadchly nebo ne, volte účes takový, ve kterém se vy budete cítit dobře. Pokud s vaším účesem nebudete spokojená, okolí to na vás pozná.

 Závěrečná rada: Poraďte se se svým kadeřníkem nebo před změnou využijte například různé možnosti simulace účesu na internetu.

 

 

 

 

Kopírovat odkaz

Doporučené články

Předsevzetí pro rok 2023: hýčkej svou peněženku i planetu Předsevzetí pro rok 2023: hýčkej svou peněženku i planetu
Vybarvi jaro díky doplňkům v úchvatných pastelových barvách Vybarvi jaro díky doplňkům v úchvatných pastelových barvách
Jak nosit hodinky a náramky na jedné ruce? Jak nosit hodinky a náramky na jedné ruce?
Víme, co se bude nosit letošní podzim! Víme, co se bude nosit letošní podzim!


Zvolte svoji zemi