Výprodej
Výprodej

Udržitelnost je celospolečenské téma, které silně vnímáme i my ve VUCH. Díky našemu programu Nulového odpadu bereme toto téma velmi vážně. Nejen že máme kolekci eko kabelek, ale také 3 kolekce eko peněženek, které jsou vyrobeny z recyklovaného oxfordu. To je drť z plastových lahví. Takže až příště budete vyhazovat doma petku, je dost možné, že jste se právě podíleli na výrobě jedné z Vušek.

Navíc ty boží krabice a krabičky, které otevíráte, když vám přijde náš kousek, jsou vyráběné v Česku a pochopitelně se jedná také o zrecyklovaný obal. Stejně tak i plastové poštovní obálky jsou z 80% z recyklovaného materiálu.

Tolik ve zkratce přátelé…

Máme radost, že o naše eco produkty je stále rostoucí zájem a věříme, že i další chystané eco edity a projekty vás budou bavit minimálně stejně jako nás.

Jsme rádi, že i díky vám můžeme pokračovat v tvorbě charitativních kalendářů. V letošním roce jsme se rozhodli podpořit organizaci Řádu Maltézských rytířů. Tato organizace se snaží pomáhat lidem s nejrůznějšími druhy handicapů. Ať už jde o handicap fyzický nebo mentální. Děkujeme i všem osobnostem, které se nechali zvěčnit a pomohli tak dobré věci.

Dalším důležitým počinem jsou pro nás vaky na sezení. Interně řečeno bobíci. O co vlastně jde? Bylo nám líto vadných kusů kabelek, a tak jsme se rozhodli jim dát novou tvář. Z nevyhovujících produktů vznikne drť, kterou smícháme s polystyrenovými kuličkami. Tím vznikne pohodlná náplň Vaků na sezení. Každé tři prodané pytle dáváme tři Bobíky do školek v našem regionu.

Díky projektu Bobíci do školek jsme vyhráli i speciální cenu poroty v rámci TOP ZODPOVĚDNÉ FIRMY ROKU. Ocenění si velmi vážíme a jen nám dává razítko na to, že jdeme správnou cestou, která nás moc a moc baví.

Zvolte svoji zemi