2+1 už jen dnes
2+1 už jen dnes

Módní průmysl dává naší matičce zemi dost zabrat. Ve Vuch o tom víme, a rozhodně před tím nezavíráme oči. Velmi dobře si uvědomujeme, že je důležité myslet (eko)logicky, a to nejen při výrobě, ale i při výběru materiálů. A rovnou se přiznáváme, že i když chceme být v návrzích, materiálech a designu jedničky, tak v jedné oblasti jsme hrdé nuly! V programu nulového odpadu. Víme, že není planeta B a že každý eko krok se počítá. Pustili jsme se tedy do eko kolekcí, na které jsme hrdí a vám se líbí, z čehož máme velkou radost. Posvítili jsme si především na materiál a zaměřili se na recyklovaný oxford, který vzniká z drti plastových lahví. Naše peněženky a kabelky se tak můžou pyšnit zajímavým rodokmenem: máma petka, táta petka.

Navíc ty boží krabice a krabičky, které otevíráte, když vám přijde vysněná Vuška, jsou vyráběné v Česku a z recyklovaného obalu. Je to prostě unboxing se vším všudy!

Tolik ve zkratce přátelé…

Máme radost, že o naše eco produkty je stále rostoucí zájem a věříme, že i další chystané eco edity a projekty vás budou bavit minimálně stejně jako nás.

Jsme rádi, že i díky vám můžeme pokračovat ve tvorbě charitativních kalendářů. Jak už asi víte, protože to tesáme neustále do kamene – naším dlouhodobým cílem je pomáhat tam, kde je potřeba a pomocí naší veselé módy šířit dobro a radost. Právě to je i poselstvím našeho nového charitativního kalendáře pro rok 2023, který vypouštíme do světa už potřetí.

Doufáme, že Tě náš kalendář pro rok 2023 rozveselí, pobaví a vzbudí v Tobě jen pozitivní emoce. Kalendář je koncipován do veselých barev duhy, díky jimž bude Tvůj rok o něco veselejší. Výtěžek z prodeje pak poputuje na podporu dobročinné organizace Loono, zaměřující se na osvětu prevence vážných onemocnění, se kterou dlouhodobě spolupracujeme.

Dalším důležitým počinem jsou pro nás vaky na sezení. Interně řečeno Bobíci. O co vlastně jde? Občas nám vznikají nepovedené kousky, ze kterých by si na zadek nikdo nesedl. Nám jich ale bylo líto, a tak se zrodil nápad všechny tyhle nepovedené kousky rozdrtit a smíchat je s polystyrenovými kuličkami, čímž vznikne skvělá náplň do sedacích vaků – kterým říkáme právě Bobíci. A z toho už si na zadek sednete, a když ne vy, tak děti ve školkách. Protože za každé 3 prodané vaky dává Vuch jednoho Bobíka do školek v našem regionu.

Tenhle náš Bobíkový nápad ocenila i porota v rámci soutěže TOP ODPOVĚDNÉ FIRMY ROKU 2021, která nám za něj udělila speciální cenu. I letos jsme se soutěže zúčastnili a umístili jsme se na krásném 7. místě. Ocenění si velmi vážíme a jen nám dává razítko na to, že jdeme správnou cestou, která nás moc a moc baví.

 

x
Zvolte svoji zemi