Výprodej
Výprodej

 

Odpovědný přístup řadíme mezi hlavní hodnoty naší značky. Je to pro nás přirozený proces, součást firemní kultury a téma, které se snažíme podporovat a naplňovat do takové míry, do jaké jsme schopni. Věnujeme se ekologickým tématům, programu nulového odpadu, podporujeme nejrůznější charitativní organizace. 

Naší nejznámější iniciativou je láskyplný projekt Vuchlady, který podporuje ženy v jejich zdravém sebevědomí a pozitivním přístupu k životu. Od roku 2019 vybíráme ženu, která se na rok stane naší tváří, modelkou a múzou. To ale není jediným záměrem projektu. Každý rok ve spojení s Vuchlady také podporujeme vybranou dobročinnou organizaci jak mediálně, tak finančně. Zároveň je pro nás důležitá hlavní myšlenka projektu, a proto se v rámci toho věnujeme ženským tématům, která oslavují sebevědomí, sebepřijetí a rozebírají konkrétní problémy a strasti, se kterými se ženy potýkají.

 

 

V souvislosti s udržitelným přístupem také neustále rozšiřujeme naše eko kolekce a při navrhování produktů aplikujeme nové udržitelné materiály. Každou objednávku zasíláme v krásném eko balení, aby radost z rozbalování nové Vušky byla ještě násobnější. Na balení používáme recyklované materiály i krabice. Dokonce i barevná hedvábná stužka je vyrobená z ekologické příze.

Dalším důležitým počinem jsou pro nás vaky na sezení. Interně řečeno Bobíci. O co vlastně jde? Jde o projekt, díky kterému dál využíváme nevyhovující kousky z našich produktů. Běžně se nepovedené produkty vyhazují. Tam, kde ostatní končí, my začínáme. Produkty následně rozdrtíme a smícháme s polystyrenovými kuličkami. Tím vznikne pohodlná náplň vaků na sezení. A my jim u nás neřekneme jinak než Bobíci. Za každý počet tří prodaných vaků věnujeme jeden do školek v našem regionu. Děti tak mohou na vacích odpočívat, tvořit, řádit nebo jen sedět a my máme jistotu, že dělají radost. 

Tenhle náš Bobíkový nápad ocenila i porota v rámci soutěže TOP ODPOVĚDNÉ FIRMY ROKU 2021, která nám za něj udělila speciální cenu.

 

Zvolte svoji zemi