Výprodej
Výprodej


Becase we care...

VUCH je česká módní značka, která od roku 2015 přináší radost zákazníkům nejen v Česku, ale i Evropě. Móda pro nás představuje více než jen radost - je to závazek k vysoké kvalitě, propracovanosti detailů a udržitelnému přístupu.

V rámci VuchHelp podporujeme charitativní a dobročinné projekty, kterým jsme věnovali již více než 600 000 Kč. Snažíme se minimalizovat odpad projektem Zero Waste. U našich produktů neustále zvyšujeme kvalitu, aby vydržely dlouho krásné a funkční. Dále vytváříme nové eco kolekce, které jsou vyrobené z recyklovaných materiálů. Navíc používáme recyklované obalové materiály a šetrnější dopravu.

Za naši snahu jsme získali již několik certifikátů - Heureka Udržitelný e-shop a TOP Odpovědná malá firma v roce 2021 a 2022. Od roku 2024 jsme také součástí Asociace společenské odpovědnosti.

Product

Každou objednávku zasíláme v krásném eco balení, aby radost z rozbalování nové Vušky byla ještě násobnější. Na balení používáme recyklované materiály i krabice. Dokonce i barevná hedvábná stužka je vyrobena z ekologické příze.

Více o balení

Nature

Tímto projektem chceme ukázat, že móda a ekologie mohou jít ruku v ruce, a že i v oblasti doplňků lze být inovativní a odpovědný. Nature není jen o minimalizaci odpadu, je o přetváření odpadu v něco užitečného a krásného. Tím se snažíme inspirovat k pozitivní změně v módním průmyslu.

Prvním krokem bylo vytvoření unikátních sedacích vaků, jejichž výplň tvoří rozdrcené poškozené kabelky, batohy a peněženky smíchané s polystyrenovými kuličkami.

Letos jsme navázali spolupráci s univerzitou v Liberci, a ta nám otevřela dveře k dalším inovacím v recyklaci. V nejbližší době představíme nový ECO produkt - hřeben vyrobený z recyklovaných desek z Vuch produktů určených k likvidaci. Naší ambicí je rozšířit portfolio o nábytek a umělecké předměty, čímž dáme našim produktům nový rozměr a doslova jim vdechneme nový život. 


Brielle Pink Brielle Pink Eco
Nedostupné Novinka

Brielle Pink

prostorný sportovní eco batoh
1 099 Kč
Mirelle Pink Brielle Pink Eco
Novinka

Mirelle Pink

eco crossbody kabelka
899 Kč
Produkt skladem Můžete mít již 21. 5.

VUCH TEAM

Jsme hrdí na to, že náš odpovědný přístup je nejen
součástí naší firemní kultury, ale také vedoucím směrem,
kterým se naše značka ubírá.

Zvolte svoji zemi