Vuch Magazín |    +420 604 474 451 (PO-PÁ 08:00-16:00)
NOVINKA
Leah
Leah
Leah
Leah
Leah
Leah

Leah

Skladem Dámská peněženka 
Dárkové balení Dots Dárkové balení Dots

DÁRKOVÉ BALENÍ DOTS

"Nový puntíkatý obal. Chceš mít svoji "vušku neustále v bezpečí? A nebo pytlík použít na všechny ty drobnosti, které se ti povalují v kabelkce? Pak je tento puntíkatý pytlík pouze za 39 kaček přesně to co potřebuješ."

Dárkové balení Exclusive Dárkové balení Exclusive

DÁRKOVÉ BALENÍ EXCLUSIVE

"Chceš mít svoji "vušku" hezky v bezpečí, aby se ti nepoškrábala a neponičila? Pak neváhej a za 19 kaček si mě přidej k tvé vyvolené."

 

Holiday Holiday

SLUNEČNÍ BRÝLE 

„Na co tak brejlíš?“ Pokud na nové brýle VUCH, potom se nedivíme, že ti na nich ulpěl zrak. Nebezpečně svůdné „zvířecí“ brýle, zábavné brýle s puntíky a nepřehlédnutelné barevné brýle se představují v celé své kráse. Dej si pozor, okolí z nich nespustí zrak. A co teprve tvé oči? Ty z nich budou naprosto paf.

749 Kč
Počet kusů

Přidat do listu přání

LEATHER COLLECTION

 

„Kdo jsem? Módní doplněk, který si vyslouží obdiv, pokaždé když ho vytáhneš. Praktický společník, který tě bude doprovázet na každém kroku a opatrovat tvoje cennosti. Jsem peněženka Ashley oblečená do šedých šatů, ozdobená zipem i praktickým poutkem. A jsem připravena na to, že budu tou nejlepší peněženkou, kterou jsi kdy měla.“

  • Elegantní zip s logem
  • Odnímatelné poutko na ruku
  • Tři prostorné kapsy na bankovky
  • Zapínání na zip
  • Kartička Vuch – identifikace při ztrátě peněženky
  • Baleno v dárkovém balení
Popis
VŠECHNY PENĚŽENKY
ZASÍLÁME V
DÁRKOVÉM BALENÍ

LEATHER COLLECTION

„Který materiál sluší peněženkám ze všech nejvíce? S peněženkami z kolekce Leather to poznáš na vlastní kůži… I na jejich! Neměli bychom se však upnout jen na jednu jedinou vlastnost těchto peněženek, mají jich mnohem více. A jen těch dobrých… Ty už ale objev ty sama.“

 

Leah
Leah

Podobné produkty

Amelia

799 Kč

Babette

990 Kč
Nedostupné

Clarice

799 Kč
Nedostupné

Vanille

990 Kč

Seraphin

749 Kč