Produkt je aktuálně vyprodaný
kdy bude opět skladem? Varianty„Nebraň se volání dálek. Vydej se na cestu plnou tajemství, zážitků, barev i slov, která ti nepřestávají znít v uších. Objev kouzlo Japonska a nech se učarovat magickou krásou, která nezná hranice.“
- Limitovaná edice inspirována jedinečným kouzlem Japonska, zdobností hedvábí a básněmi haiku
- Každá peněženka ukrývá svůj vlastní příběh - pouze 100 ks od každé barvy
- Vytvořeno ve spolupráci se švýcarskou umělkyní Jenya Hits - (jenyahits.com)
- Luxusní dárkové balení Nymphes limitované edice
- Každá peněženka vlastní unikátní sériové číslo
Vzor | Více barev |
Barva II. | Růžová |
Rozměr | 195 x 100 x 25 mm |
Materiál | Umělá kůže |
Hmotnost | 180 g |
Zapínání | Zip |
Typ | Dámská |
Záruka | 24 měsíců |
VNĚJŠÍ MATERIÁL
100% PU Polyuretan
Polyuretan je syntetické vlákno, které je nenáročné na údržbu. K čištění používejte vlažnou vodu nebo vlažný roztok s neutrální mýdlovou pěnou.
VNITŘNÍ MATERIÁL
100% PO Polyester
Velmi snadná údržba vlažnou vodou nebo mýdlovou pěnou. Rychlé sušení.
Více informací ohledně údržby ZDE.
Objednávky doručujeme do 2 pracovních dní. Zboží si můžeš vyzvednout osobně na jedné z našich poboček, nechat si balíček zaslat do výdejny nebo na doručovací adresu. K dispozici Ti jsou naši dopravci:
- Zásilkovna
- Česká pošta
- Balíkovna
- PPL
- DPD
Zboží můžeš uhradit dobírkou, hotově nebo kartou na naší prodejně, převodem na účet, online kartou a okamžitým bankovním převodem.
V případě jakýkoliv dotazů se neváhej obrátit na naši zákaznickou linku info@vuch.cz.