Vuch Magazín |    Potřebujete poradit? Naše infolinka +420 604 474 451

O NÁS

Vaší novou kamarádkou se stává naše peněženka, nikdy vás nezradí, neprozradí vaše tajemství, koupí vám, co budete chtít, vždy vám bude tím nejlepším doprovodem a hlavně je vždy nadosah, když jí potřebujete. Musíte si jen vybrat, co chcete s vaší kamarádkou podniknout a kam ji vzít. Pokud jste se rozhodla pořídit si novou peněženku, řekněte prodavačce v obchodě „KUŠ“ já chci „VUŠ“ a žádnou jinou, protože tohle nemá jen tak někdo !!!

Na český trh přicházíme jako nová designová značka. Naším cílem je způsobit revoluci ve všech kabelkách novými peněženkami, po kterých zatouží každá žena. Je na čase udělat něco víc, zejména pro vás, milé dámy. Jestliže se nechcete ztratit v bezpočtu komerčních značek, které už nikoho neoslovují, je pravá chvíle si pořídit peněženku značky VUCH. Přicházíme s úplně novou kolekcí zaměřenou na lehce provokativní módu s barevnými podtóny. Pečlivě vybíráme design každé naší kolekce a dbáme na propracování každého detailu. Letošní módní hit jsou puntíky v jakékoliv podobě, buďte „In“ s peněženkou VUCH.

Naším cílem je profesionální a vstřícné podnikání v souladu s trvale udržitelným rozvojem a být přátelský k životnímu prostředí. Nadčasový design, který zaujme i ty nejnáročnější, kteří mají cit pro módu a vkus.


NAŠE IDEA

#1 Práce a zábava

Užívat si života s přáteli, rodinou a přátelskými věcmi – je důležité si užívat života hravě a je důležité si zpříjemňovat život hezkými věcmi.

 
#2 Kreativní a nadčasové myšlení

Připravujeme pro vás unikátní designové modely peněženek, a snažíme se, aby naše podnikatelské záměry byly nadčasové a šly dopředu. Usilujeme o propojení moderního pokroku s radostí z řemesla a krejčovské práce.

 
#3 Staráme se více než ostatní

Politika naší firmy je: „náš zákazník, naše budoucnost“. Uvědomujeme si, že každý spokojený zákazník je základním pilířem naší firmy, bez kterého by naše podnikání bylo nebylo možné. Proto se o vás staráme, jak to nejlépe umíme, a zajímají nás vaše problémy. Přejeme si mít korektní vztah se zákazníky.

 
#4 Náš svět

Zajímá nás problematika životního prostředí – snažíme se, aby naše výrobky byly kvalitně šity, bez následného chemického ošetřování, aby se mohly využívat co nejdéle. Pro balení využíváme recyklovatelné a biologicky rozložitelné obalové materiály.