Doprava zdarma
Doprava zdarma

Whitney Watter

DÁMSKÁ PENĚŽENKA
Skladem
Můžete mít již 27. 01.
Varianty
Dárkové balení Letter Dárkové balení Letter

DÁRKOVÉ BALENÍ LETTER

"Nový "VUCH" obal. Chceš mít svoji "vušku neustále v bezpečí? A nebo pytlík použít na všechny ty drobnosti, které se ti povalují v kabelkce? Pak je tento pytlík pouze za 49 kaček přesně to co potřebuješ."

Dárkové balení Rose Dárkové balení Rose

DÁRKOVÉ BALENÍ LETTER

"Nový originální Vuch obal. Chceš mít svoji "vušku neustále v bezpečí? A nebo pytlík použít na všechny ty drobnosti, které se ti povalují v kabelkce? Pak je tento pytlík pouze za 49 kaček přesně to co potřebuješ."

Charitativní kalendář VUCH 2022 Charitativní kalendář VUCH 2022

CHARITATIVNÍ KALENDÁŘ VUCH 2022

Jsme rádi, že i díky vám můžeme pokračovat v tvorbě charitativních kalendářů. V letošním roce jsme se rozhodli podpořit organizaci Řádu Maltézských rytířů. Tato organizace se snaží pomáhat lidem s nejrůznějšími druhy handicapů. Ať už jde o handicap fyzický nebo mentální. Děkujeme i všem osobnostem, které se nechali zvěčnit a pomohli tak dobré věci.

549 Kč 357 Kč

„Už jsi to taky slyšela? Zaslechla jsem, že jsou nepřehlédnutelné barvy v módě. A taky puntíčky. No a já mám obojí. Proč bych právě já měla najít svůj domov na dně tvé kabelky? Protože ti můžu zaručit, že ohlídám všechny tvoje cennosti a nebudu jen obyčejnou peněženkou, ale šperkem.“

  • Uzavíratelná kapsa na zip na mince
  • Přihrádka na fotku
  • Velká prostorná kapsa na bankovky
  • Kartička Vuch – identifikace při ztrátě peněženky
Mince Mince
Bankovky Bankovky
Občanka Občanka
Fotka Fotka
6-12 karet 6-12 karet
Popis
Materiály a údržba
Doprava a platba
VŠECHNY PENĚŽENKY
ZASÍLÁME V
DÁRKOVÉM BALENÍ
Náš zodpovědný přístup

tri

tri


BLACK DOTS COLLECTION 

„Co vznikne spojením černé barvy a záplavy barevných puntíčků? Nebezpečně hezké peněženky z kolekce Black Dots. Jsou to opravdové parádnice, není proto divu, že nesou jména po nejslavnějších princeznách. Teď netrpělivě čekají na svou novou majitelku na bílém koni, anebo bez něj.“

Whitney Watter

Hodnocení zákazníkůOvěřený zákazník
29. 12.
100%  

Pěkná a kvalitní peněženka. Oddělený prostor pro peníze a prostor pro karty. Když potřebuji použit kartu, nemusím otvírat prostor určený pro peníze.


Ověřený zákazník
22. 11.
100%  

Peněženku jsem si vybrala na internetu, líbila se mi a jsem s ní spokojená. Ostatním bych tento produkt doporučila, ale mohou si vybrat i jiné varianty, mne zaujala barva a veselé puntíky. I když jsem již starší generace, peněženka se určitě hodí i pro mne. Cena podle mne odpovídá kvalitě, navíc se hezky hledá v mé černé kabelce.


Ověřený zákazník
11. 11.
100%  

Možná menší kapsa na zip na mince

  • Moc se mi líbí

Ověřený zákazník
18. 10.
100%  

krásná a praktická peněženka


Ověřený zákazník
06. 12.
100%  

Takove jake bYlo zbozi popisovane a ukazane, tak presne takove to prislo....jsem spokojeny