Emplory Dámské hodinky
Produkt je aktuálně vyprodaný
Kdy bude opět skladem?„Víš, co se mnou nikdy nezažiješ? Nudu! Nerezová ocel a černý ciferník dokonale ozdobí tvé zápěstí a budeš zářit jako ta nejkrásnější hvězda! Kam se spolu vydáme?“ …
Více informací„Víš, co se mnou nikdy nezažiješ? Nudu! Nerezová ocel a černý ciferník dokonale ozdobí tvé zápěstí a budeš zářit jako ta nejkrásnější hvězda! Kam se spolu vydáme?“
- Elegantní ciferník s logem VUCH
- Kvalitní japonský strojek
- Voděodolnost
- Baleno v dárkovém balení
| Barva kovu | Stříbrná |
| Délka pásku | 245 mm |
| Velikost | 36 mm |
| Hmotnost | 52 g |
| Tloušťka ciferníku | 6 mm |
| Strojek | JAPANESE QUARTZ MOVEMENT |
| Šířka pásku | 16 mm |
| Voděodolnost | 3 ATM |
| Záruka | 36 měsíců |
CIFERNÍK
100% Nerezová ocel
Vyznačuje se odolností vůči korozi. Doporučujeme vyhýbat se styku se slanou vodou, protože narušuje vrstvu výrobku.
PÁSEK
100% Nerezová ocel
Vyznačuje se odolností vůči korozi. Doporučujeme vyhýbat se styku se slanou vodou, protože narušuje vrstvu výrobku.
Více informací ohledně údržby ZDE.
Objednávky doručujeme do 2 pracovních dní. Zboží si můžeš vyzvednout osobně na jedné z našich poboček, nechat si balíček zaslat do výdejny nebo na doručovací adresu. K dispozici Ti jsou naši dopravci:
- Zásilkovna
- Česká pošta
- Balíkovna
- PPL
- DPD
Zboží můžeš uhradit dobírkou, hotově nebo kartou na naší prodejně, převodem na účet, online kartou a okamžitým bankovním převodem.
V případě jakýkoliv dotazů se neváhej obrátit na naši zákaznickou linku info@vuch.cz.
ELEGANT
„Máš svoji spřízněnou duši? Pokud je tvoje odpověď NE, nemusíš smutnit! V kolekci Elegant si najdeš svoji nejlepší parťačku na celý život! Bude tě věrně doprovázet na každém tvém dobrodružství!“
Dárkové balení
Ve VUCH balíme každou objednávku do krásné dárkové krabičky s mašlí, aby rozbalování bylo radostí, ať už pro sebe nebo jako dárek pro někoho blízkého.
Bez starostí s balením.