Fossy Mini Pink malá crossbody kabelka s řetízkem
Do soboty 4. 4. s kódem DUO vezmeš dvoje sluneční brýle, ale zaplatíš jen jedny, druhý pár máš od nás zdarma. Protože někdy je fajn mít na výběr.
Mysleli jsme, že oblíbenou Fossy jen tak nic nepřekoná. Jenže teď se koukáš na její mini verzi v neokoukaných barvách, a tak jsou pochyby o našem tvrzení na místě. Tahle…
Více informacíMysleli jsme, že oblíbenou Fossy jen tak nic nepřekoná. Jenže teď se koukáš na její mini verzi v neokoukaných barvách, a tak jsou pochyby o našem tvrzení na místě. Tahle cute kabelka bude Tvou první volbou na večerní party. Ale každou chvíli budeš hledat zrcadlo a koukat, jak Ti to s ní sluší. Nebo na romantickou večeři v michelinský restauraci, ale „small talks“ budeš vést hlavně s ní. Ať už zkrátka půjdeš kamkoliv, jen těžko ji budeš odkládat.
- Bestseller v mini designu
- Elegantní provedení s vnější kapsou bez zapínání
- Vnitřní kapsička na drobnosti na zip
- 2 vnitřní přihrádky bez zapínání
- Crossbody popruh s matným černým řetízkem
| Barva | Růžová |
| Barva kování | Černá |
| Styl | Elegantní, Na každý den |
| Kolekce | Shape of Diamond |
| Vzor | Jednobarevný, Geometrický |
| Vlastnosti | Skrytá kapsa, Dlouhý popruh přes rameno |
| Délka popruhu | 132 - 145 cm |
| Zapínání | Zip |
| Materiál zipu | Plast |
| Rozměr | 170 x 200 x 60 mm |
| Vejde se A4 | ne |
| Vejde se peněženka | Střední |
| Hmotnost | 330 g |
| Záruka | 24 měsíců |
VNĚJŠÍ MATERIÁL
100% PU Polyuretan
VNITŘNÍ MATERIÁL
100% PES Polyester
Více info o materiálech a údržbě se dozvíš TADY.
Objednávky doručujeme do 2 pracovních dní. Zboží si můžeš vyzvednout osobně na jedné z našich poboček, nechat si balíček zaslat do výdejny nebo na doručovací adresu. K dispozici Ti jsou naši dopravci:
- Zásilkovna
- Česká pošta
- Balíkovna
- PPL
- DPD
Zboží můžeš uhradit dobírkou, hotově nebo kartou na naší prodejně, převodem na účet, online kartou a okamžitým bankovním převodem.
V případě jakýkoliv dotazů se neváhej obrátit na naši zákaznickou linku info@vuch.cz.
Objevte více
Shape Of Diamond
Buď stylová a jedinečná s Shape of Diamond!
Právě okukuješ klenoty a diamanty našeho portfolia. Bestsellerky Cary a Carrie se staly ikonou, která nás inspirovala pro design dalších luxusních Vušek. Celou kolekci Shape of Diamond šperkuje elegantní hra se slepotiskem a nevšední kovové detaily. Tak který batoh, kabelka nebo peněženka Tě chytne za srdce a už nepustí?
Dárkové balení
Ve VUCH balíme každou objednávku do krásné dárkové krabičky s mašlí, aby rozbalování bylo radostí, ať už pro sebe nebo jako dárek pro někoho blízkého.
Bez starostí s balením.