Elion Beige velký cestovní batoh
Do soboty 4. 4. s kódem DUO vezmeš dvoje sluneční brýle, ale zaplatíš jen jedny, druhý pár máš od nás zdarma. Protože někdy je fajn mít na výběr.
Elion je doslova ten největší kámoš na velké výpravy. Je to nejprostornější batoh v našem portfoliu, který Ti umožní zabalit si vše potřebné a ještě trochu navíc. Jeho…
Více informacíElion je doslova ten největší kámoš na velké výpravy. Je to nejprostornější batoh v našem portfoliu, který Ti umožní zabalit si vše potřebné a ještě trochu navíc. Jeho roll-top design a reflexní logo i vlákno Tě zviditelní, ať už jsi na horách nebo na městském průzkumu.
- Největší cestovní Vuch batoh
- Roll-top systém, možnost zvětšení prostoru
- Pogumovaná přední a horní část
- Reflexní logo a vlákno v přední části batohu
| Barva | Béžová |
| Styl | Cestovní |
| Vzor | Jednobarevný |
| Vlastnosti | Kapsa na lahev, Polstrovaná záda, Polstrované popruhy, Voděodolný materiál, Roll-top, Kapsa na notebook, Reflexní prvky |
| Zapínání | Zip |
| Materiál zipu | Plast |
| Rozměr | 510 (660) x 380 x 160 mm |
| Velikost NTB" | 11,6", 13,3", 15,6", 17,3" |
| Vejde se A4 | ano |
| Hmotnost | 850 g |
| Objem | 31 (40) l |
| Záruka | 24 měsíců |
VNĚJŠÍ MATERIÁL
50% PES Polyester
50% PU Polyuretan
VNITŘNÍ MATERIÁL
100% PES Polyester
Více info o materiálech a údržbě se dozvíš TADY.
Objednávky doručujeme do 2 pracovních dní. Zboží si můžeš vyzvednout osobně na jedné z našich poboček, nechat si balíček zaslat do výdejny nebo na doručovací adresu. K dispozici Ti jsou naši dopravci:
- Zásilkovna
- Česká pošta
- Balíkovna
- PPL
- DPD
Zboží můžeš uhradit dobírkou, hotově nebo kartou na naší prodejně, převodem na účet, online kartou a okamžitým bankovním převodem.
V případě jakýkoliv dotazů se neváhej obrátit na naši zákaznickou linku info@vuch.cz.
Batohy
Časy, kdy batohy znamenaly jen aktovky do školy nebo sportovní kousky na vysokohorské túry, jsou dávno pryč. Teď může být batoh i elegantním doplňkem do města na procházku, do práce nebo do školy. Tak si vyber kousek, který sedne tvým zádům a doladí tvůj outfit k dokonalosti. Další nespornou výhodou batohů je, že máš volné ruce a tvá záda ti určitě taky poděkují, protože celá tíha tvých potřebností bude krásně rozložena na obě ramena.
Dárkové balení
Ve VUCH balíme každou objednávku do krásné dárkové krabičky s mašlí, aby rozbalování bylo radostí, ať už pro sebe nebo jako dárek pro někoho blízkého.
Bez starostí s balením.