Brielle Black
Brielle Beige
Brielle Dark Green
Brielle Light Grey
Brielle Grey
Joanna E Black
Joanna E Beige
Linton E Black
Linton E Creme
Eloy Black
Eloy Beige
Eloy Grey
Eloy Green
Eloy Brown
Safina Black
Safina Beige
Safina Brown
Vuch design v eco provedení
Tyhle batůžky nejsou jen tak obyčejné. Ano, jsou rozhodně Vuch, protože náš styl rozhodně nezapřou. V této kolekci ale najdeš všechny naše batohy, které spojuje náš originální design s ohledem na životní prostředí. Samozřejmě jsme nezanevřeli ani na funkčnost a pohodlí pro Tvoje záda.
Naše eco batohy jsou vyrobeny z kvalitních, ekologicky šetrných a recyklovaných materiálů. To znamená, že můžeš svůj oblíbený doplněk nosit s dobrou náladou a vědomím, že přispíváš k zachování naší planety.
Materiál, ze kterého jsou batůžky ušity, prošel procesem recyklace. Použité plasty, zejména pak plastové lahve, se drtí a lisují. Poté následuje proces, který vytvoří z plastu vlákno. Z vlákna se utká, nebo uplete plocha, která je podobná textilii a stejně tak se s ní i nakládá. Ořezává se, lepí a sešívá a po několika dalších krocích vznikne dámský batoh, který představíme v naší kolekci eco módních doplňků.
