Nolen Beige pánský prostorný batoh
Produkt je aktuálně vyprodaný
Kdy bude opět skladem?Město nebo hory? Kamkoliv se vydáš, budeš mít všechno pod kontrolou. Batoh Nolen je Tvůj nový společník do akce. Na prostor není skoupý a dvě venkovní kapsy na zip jsou…
Více informacíMěsto nebo hory? Kamkoliv se vydáš, budeš mít všechno pod kontrolou. Batoh Nolen je Tvůj nový společník do akce. Na prostor není skoupý a dvě venkovní kapsy na zip jsou jako Tvoje pravá ruka. Všechno důležitý budeš mít v dosahu. Tak na nic nečekej a vyraž s Nolenem poznávat svět.
- Hlavní zapínání na zip a strip
- Dvě vnější kapsy na zip
- Vnitřní kapsa na zip a dvě přihrádky na drobnosti
- Nastavitelné ramenní popruhy
| Barva | Béžová |
| Styl | Cestovní, Volnočasový |
| Vlastnosti | Kapsa na notebook |
| Délka popruhu | 73 - 98 cm |
| Zapínání | Zip |
| Materiál zipu | Plast |
| Rozměr | 480 x 280 x 150 mm |
| Velikost NTB" | 11,6", 13,3", 15,6" |
| Vejde se A4 | ano |
| Hmotnost | 680 g |
| Objem | 20 l |
| Záruka | 24 měsíců |
VNĚJŠÍ MATERIÁL
80% PES Polyester
20% PU Polyuretan
VNITŘNÍ MATERIÁL
100% PES Polyester
Více info o materiálech a údržbě se dozvíš TADY.
Objednávky doručujeme do 2 pracovních dní. Zboží si můžeš vyzvednout osobně na jedné z našich poboček, nechat si balíček zaslat do výdejny nebo na doručovací adresu. K dispozici Ti jsou naši dopravci:
- Zásilkovna
- Česká pošta
- Balíkovna
- PPL
- DPD
Zboží můžeš uhradit dobírkou, hotově nebo kartou na naší prodejně, převodem na účet, online kartou a okamžitým bankovním převodem.
V případě jakýkoliv dotazů se neváhej obrátit na naši zákaznickou linku info@vuch.cz.
Pánské batohy
Dokonalost, jednoduchost, charakter a styl. Nebo by jsi dokázal tuhle novou kolekci pánských batohů vystihnout lépe? Kombinace sportovní elegance, praktického uspořádání kapes a vyváženosti jednoduchosti a stylu je nejen to co potřebuješ, ale také to, co chceš. Udávej směr a začni třeba s novým VUCH batohem.
Dárkové balení
Ve VUCH balíme každou objednávku do krásné dárkové krabičky s mašlí, aby rozbalování bylo radostí, ať už pro sebe nebo jako dárek pro někoho blízkého.
Bez starostí s balením.