Tayte Small Men Beige prostorný pánský batoh
Do soboty 4. 4. s kódem DUO vezmeš dvoje sluneční brýle, ale zaplatíš jen jedny, druhý pár máš od nás zdarma. Protože někdy je fajn mít na výběr.
Tayte Small je univerzální batoh, který kombinuje praktičnost s moderním designem. Kompaktní, ale prostorný – ideální do města i na cesty. Lehká, odolná konstrukce…
Více informacíTayte Small je univerzální batoh, který kombinuje praktičnost s moderním designem. Kompaktní, ale prostorný – ideální do města i na cesty. Lehká, odolná konstrukce zajistí pohodlné nošení, zatímco promyšlené uspořádání kapes ti pomůže udržet pořádek. Stylový a funkční společník pro každodenní dobrodružství.
- Hlavní zapínání na zip
- Vyroben z pevného materiálu
- Prostor rozdělen do dvou kapes
- Velká kapsa na notebook
- Vnější kapsičky na zip
- Popruh přes hrudník
- Polstrované ramenní popruhy a záda pro pohodlné nošení
| Barva | Béžová |
| Styl | Cestovní, Studentský, Na každý den |
| Vzor | Jednobarevný |
| Vlastnosti | Kapsa na lahev, Polstrovaná záda, Polstrované popruhy, Voděodolný materiál, Roll-top, Kapsa na notebook |
| Délka popruhu | 56 - 99 cm |
| Zapínání | Zip |
| Materiál zipu | Plast |
| Rozměr | 490 (630) x 250 x 120 mm |
| Velikost NTB" | 11,6", 13,3", 15,6" |
| Vejde se A4 | ano |
| Hmotnost | 900 g |
| Objem | 14 - 19 l |
| Záruka | 24 měsíců |
VNĚJŠÍ MATERIÁL
100% PES Polyester
VNITŘNÍ MATERIÁL
100% PES Polyester
Více info o materiálech a údržbě se dozvíš TADY.
Objednávky doručujeme do 2 pracovních dní. Zboží si můžeš vyzvednout osobně na jedné z našich poboček, nechat si balíček zaslat do výdejny nebo na doručovací adresu. K dispozici Ti jsou naši dopravci:
- Zásilkovna
- Česká pošta
- Balíkovna
- PPL
- DPD
Zboží můžeš uhradit dobírkou, hotově nebo kartou na naší prodejně, převodem na účet, online kartou a okamžitým bankovním převodem.
V případě jakýkoliv dotazů se neváhej obrátit na naši zákaznickou linku info@vuch.cz.
Pánské batohy
Dokonalost, jednoduchost, charakter a styl. Nebo by jsi dokázal tuhle kolekci pánských batohů vystihnout lépe? Kombinace sportovní elegance, praktického uspořádání kapes a vyváženosti jednoduchosti a stylu je nejen to co potřebuješ, ale také to, co chceš. Udávej směr a začni třeba s novým VUCH batohem.
Dárkové balení
Ve VUCH balíme každou objednávku do krásné dárkové krabičky s mašlí, aby rozbalování bylo radostí, ať už pro sebe nebo jako dárek pro někoho blízkého.
Bez starostí s balením.