Corbin Sealed Men Black velký cestovní batoh
Hoď se do víkendové pohody se slevou -25 % na vybrané VUCH radosti s kódem SHOP25. Čas na nákupy máš už jen dnes, tak neváhej a vyber si doplněk, který Tě prostě bude bavit.
Tenhle batoh nebude sedět v koutě, tak ho hoď na záda a vyraz. Město, vlak, víkend pryč nebo jen den, kdy máš plánů víc než času. Drží tvar, pobere všechno důležité a…
Více informacíTenhle batoh nebude sedět v koutě, tak ho hoď na záda a vyraz. Město, vlak, víkend pryč nebo jen den, kdy máš plánů víc než času. Drží tvar, pobere všechno důležité a vypadá u toho dost dobře na to, aby šel rovnou do ulic. Prostě batoh, který ví, že dobrodružství často začíná hned za rohem.
- Dvojí zapínání hlavní kapsy – zip a spony
- Snadno omyvatelný pogumovaný materiál
- Vnější kapsičky na zip
- Boční kapsy na láhev
- Vnitřní kapsičky bez zapínání
- Popruh k uchycení na kufr
- Hrudní popruh se sponou
- Vypolstrovaná záda a ramenní popruhy pro pohodlné nošení
| Barva | Černá |
| Barva kování | Černá |
| Styl | Cestovní |
| Vzor | Jednobarevný |
| Vlastnosti | Skrytá kapsa, Kapsa na lahev, Polstrovaná záda, Polstrované popruhy, Uchycení na kufr, Kapsa na notebook |
| Délka popruhu | 45 - 90 cm |
| Zapínání | Kombinované |
| Materiál zipu | Plast |
| Rozměr | 450 x 300 x 170 mm |
| Velikost NTB" | 11,6", 13,3", 15,6" |
| Vejde se A4 | ano |
| Hmotnost | 1170 g |
| Objem | 22 l |
| Záruka | 24 měsíců |
VNĚJŠÍ MATERIÁL
100% PU Polyuretan
VNITŘNÍ MATERIÁL
100% PES Polyester
Více info o materiálech a údržbě se dozvíš TADY.
Objednávky doručujeme do 2 pracovních dní. Zboží si můžeš vyzvednout osobně na jedné z našich poboček, nechat si balíček zaslat do výdejny nebo na doručovací adresu. K dispozici Ti jsou naši dopravci:
- Zásilkovna
- Česká pošta
- Balíkovna
- PPL
- DPD
Zboží můžeš uhradit dobírkou, hotově nebo kartou na naší prodejně, převodem na účet, online kartou a okamžitým bankovním převodem.
V případě jakýkoliv dotazů se neváhej obrátit na naši zákaznickou linku info@vuch.cz.
Pánské batohy
Dokonalost, jednoduchost, charakter a styl. Nebo by jsi dokázal tuhle novou kolekci pánských batohů vystihnout lépe? Kombinace sportovní elegance, praktického uspořádání kapes a vyváženosti jednoduchosti a stylu je nejen to co potřebuješ, ale také to, co chceš. Udávej směr a začni třeba s novým VUCH batohem.
Dárkové balení
Ve VUCH balíme každou objednávku do krásné dárkové krabičky s mašlí, aby rozbalování bylo radostí, ať už pro sebe nebo jako dárek pro někoho blízkého.
Bez starostí s balením.