Foppe Men Grey pánský prostorný cestovní batoh
Do soboty 4. 4. s kódem DUO vezmeš dvoje sluneční brýle, ale zaplatíš jen jedny, druhý pár máš od nás zdarma. Protože někdy je fajn mít na výběr.
Tenhle batoh je připravený na výpravy všeho druhu – od víkendových úniků po pracovní maratony. Vychází z oblíbeného modelu Foppe, ale obléká pánský kabát a přidává něco…
Více informacíTenhle batoh je připravený na výpravy všeho druhu – od víkendových úniků po pracovní maratony. Vychází z oblíbeného modelu Foppe, ale obléká pánský kabát a přidává něco navíc. Polstrovaná záda a popruhy se postarají o pohodlí, úchyt na kufr ulehčí přesuny a hlavní kapsu rozepneš dokořán jako kufr. Navíc má spoustu schovaných přihrádek, včetně tajné zipovky na zádech, takže si Tvoje věci budou připadat jako v trezoru.
- Celorozepínací kapsa
- Vnější kapsy na zip
- Spousta vnitřních přihrádek
- Poutko na zádech batohu pro uchycení na kufr
- Polstrované ramenní popruhy a záda pro pohodlné nošení
| Barva | Šedá |
| Styl | Cestovní |
| Vzor | Jednobarevný |
| Vlastnosti | Skrytá kapsa, Vnitřní zipová kapsa, Polstrovaná záda, Polstrované popruhy, Voděodolný materiál, Uchycení na kufr, Kapsa na notebook |
| Délka popruhu | 54 - 95 cm |
| Zapínání | Zip |
| Materiál zipu | Plast |
| Rozměr | 440 x 290 x 150 mm |
| Velikost NTB" | 11,6", 13,3", 15,6" |
| Vejde se A4 | ano |
| Vejde se peněženka | Velká |
| Hmotnost | 870 g |
| Objem | 19 l |
| Záruka | 24 měsíců |
VNĚJŠÍ MATERIÁL
100% PES Polyester
VNITŘNÍ MATERIÁL
100% PES Polyester
Více info o materiálech a údržbě se dozvíš TADY.
Objednávky doručujeme do 2 pracovních dní. Zboží si můžeš vyzvednout osobně na jedné z našich poboček, nechat si balíček zaslat do výdejny nebo na doručovací adresu. K dispozici Ti jsou naši dopravci:
- Zásilkovna
- Česká pošta
- Balíkovna
- PPL
- DPD
Zboží můžeš uhradit dobírkou, hotově nebo kartou na naší prodejně, převodem na účet, online kartou a okamžitým bankovním převodem.
V případě jakýkoliv dotazů se neváhej obrátit na naši zákaznickou linku info@vuch.cz.
Pánské batohy
Dokonalost, jednoduchost, charakter a styl. Nebo by jsi dokázal tuhle novou kolekci pánských batohů vystihnout lépe? Kombinace sportovní elegance, praktického uspořádání kapes a vyváženosti jednoduchosti a stylu je nejen to co potřebuješ, ale také to, co chceš. Udávej směr a začni třeba s novým VUCH batohem.
Dárkové balení
Ve VUCH balíme každou objednávku do krásné dárkové krabičky s mašlí, aby rozbalování bylo radostí, ať už pro sebe nebo jako dárek pro někoho blízkého.
Bez starostí s balením.