Jelke Grey pánská crossbody taška
Do soboty 4. 4. s kódem DUO vezmeš dvoje sluneční brýle, ale zaplatíš jen jedny, druhý pár máš od nás zdarma. Protože někdy je fajn mít na výběr.
Tato nová crossbody taška je skvělá volba pro každého, kdo má rád sporty look. Je vyrobená z pevného materiálu a nabízí spoustu kapes pro všechny Tvoje věci. Poutko na…
Více informacíTato nová crossbody taška je skvělá volba pro každého, kdo má rád sporty look. Je vyrobená z pevného materiálu a nabízí spoustu kapes pro všechny Tvoje věci. Poutko na klíče uvnitř kapsy se hodí, když je chceš mít vždy po ruce. Perfektně doplní Tvoje outfity na každý den.
- Pevný materiál, který drží tvar
- Vnější i vnitřní kapsičky
- Poutko na klíče
- Nastavitelný crossbody popruh
| Barva | Šedá |
| Styl | Na každý den |
| Vzor | Jednobarevný |
| Vlastnosti | Skrytá kapsa, Dlouhý popruh přes rameno, Voděodolný materiál |
| Délka popruhu | 77 - 109 cm |
| Zapínání | Zip |
| Materiál zipu | Plast |
| Rozměr | 190 x 260 x 70 mm |
| Vejde se A4 | ne |
| Hmotnost | 280 g |
| Záruka | 24 měsíců |
VNĚJŠÍ MATERIÁL
100% PES Polyester
VNITŘNÍ MATERIÁL
100% PES Polyester
Více info o materiálech a údržbě se dozvíš TADY.
Objednávky doručujeme do 2 pracovních dní. Zboží si můžeš vyzvednout osobně na jedné z našich poboček, nechat si balíček zaslat do výdejny nebo na doručovací adresu. K dispozici Ti jsou naši dopravci:
- Zásilkovna
- Česká pošta
- Balíkovna
- PPL
- DPD
Zboží můžeš uhradit dobírkou, hotově nebo kartou na naší prodejně, převodem na účet, online kartou a okamžitým bankovním převodem.
V případě jakýkoliv dotazů se neváhej obrátit na naši zákaznickou linku info@vuch.cz.
Pánské tašky
Dokonalost, jednoduchost, charakter a styl. Nebo by jsi dokázal tuhle novou kolekci pánských tašek vystihnout lépe? Kombinace sportovní elegance, praktického uspořádání kapes a vyváženosti jednoduchosti a stylu je nejen to co potřebuješ, ale také to, co chceš. Udávej směr a začni třeba s novou VUCH taškou.
Dárkové balení
Ve VUCH balíme každou objednávku do krásné dárkové krabičky s mašlí, aby rozbalování bylo radostí, ať už pro sebe nebo jako dárek pro někoho blízkého.
Bez starostí s balením.