Arllo Black pánská crossbody taška
Do soboty 4. 4. s kódem DUO vezmeš dvoje sluneční brýle, ale zaplatíš jen jedny, druhý pár máš od nás zdarma. Protože někdy je fajn mít na výběr.
Když kapsy už nestačí… Je tu Arllo. Batoh je prostě někdy moc předimenzovaný, a tak se crossbody taška hodí. Vnější skrytou kapsu na zip nebo karabinu, na kterou připneš…
Více informacíKdyž kapsy už nestačí… Je tu Arllo. Batoh je prostě někdy moc předimenzovaný, a tak se crossbody taška hodí. Vnější skrytou kapsu na zip nebo karabinu, na kterou připneš svazek klíčů, 100% oceníš. Tvoje něžnější polovička Ti navíc bude vděčná, že si do její už tak po okraj naplněné kabelky, budeš chtít odložit svých pár nezbytností.
- Hlavní zapínání na zip
- Nastavitelný crossbody popruh přímo na Tvou výšku
- Uvnitř elastická kapsa a karabina na klíče
- Přední skrytá kapsa na zip
| Barva | Černá |
| Styl | Na každý den |
| Vzor | Jednobarevný |
| Vlastnosti | Odolný materiál, Vnitřní zipová kapsa, Dlouhý popruh přes rameno |
| Délka popruhu | 75 - 130 cm |
| Zapínání | Zip |
| Materiál zipu | Plast |
| Rozměr | 255 x 200 x 50 mm |
| Hmotnost | 208 g |
| Záruka | 24 měsíců |
Objednávky doručujeme do 2 pracovních dní. Zboží si můžeš vyzvednout osobně na jedné z našich poboček, nechat si balíček zaslat do výdejny nebo na doručovací adresu. K dispozici Ti jsou naši dopravci:
- Zásilkovna
- Česká pošta
- Balíkovna
- PPL
- DPD
Zboží můžeš uhradit dobírkou, hotově nebo kartou na naší prodejně, převodem na účet, online kartou a okamžitým bankovním převodem.
V případě jakýkoliv dotazů se neváhej obrátit na naši zákaznickou linku info@vuch.cz.
Pánské tašky
Dokonalost, jednoduchost, charakter a styl. Nebo by jsi dokázal tuhle novou kolekci pánských tašek vystihnout lépe? Kombinace sportovní elegance, praktického uspořádání kapes a vyváženosti jednoduchosti a stylu je nejen to co potřebuješ, ale také to, co chceš. Udávej směr a začni třeba s novou VUCH taškou.
Dárkové balení
Ve VUCH balíme každou objednávku do krásné dárkové krabičky s mašlí, aby rozbalování bylo radostí, ať už pro sebe nebo jako dárek pro někoho blízkého.
Bez starostí s balením.