Mailo Blue praktická taška na notebook
Do soboty 4. 4. s kódem DUO vezmeš dvoje sluneční brýle, ale zaplatíš jen jedny, druhý pár máš od nás zdarma. Protože někdy je fajn mít na výběr.
Tahle taška na notebook je pro muže, kteří vědí, co znamená kombinace elegance a praktičnosti. Jednoduchý tvar s decentním logem – žádné přehnané detaily, jen čistý…
Více informacíTahle taška na notebook je pro muže, kteří vědí, co znamená kombinace elegance a praktičnosti. Jednoduchý tvar s decentním logem – žádné přehnané detaily, jen čistý design, který mluví za sebe. A uvnitř? Notebook bude mít své místo a menší kapsy na všechny nezbytnosti, které chceš mít po ruce. Mailo není jen o funkcionalitě, ale o stylu, který Tě nezradí. Zadní úchyt na kufr Ti navíc zpříjemní přemisťování se na schůzky ještě víc.
- Hlavní zapínání na zip
- Vyztužená kapsa na notebook s přezkou na suchý zip
- Vnitřní kapsičky na drobnosti
- Na zadní straně úchyt na přichycení na kufr
- Součástí tašky je nastavitelný popruh přes rameno
| Barva | Modrá |
| Barva kování | Černá |
| Vzor | Jednobarevný |
| Vlastnosti | Dlouhý popruh přes rameno, Uchycení na kufr |
| Délka popruhu | 86 - 140 cm |
| Zapínání | Zip |
| Materiál zipu | Plast |
| Rozměr | 290 x 410 x 70 mm |
| Velikost NTB" | 11,6", 13,3", 15,6" |
| Vejde se A4 | ano |
| Hmotnost | 700 g |
| Záruka | 24 měsíců |
VNĚJŠÍ MATERIÁL
100% PES Polyester
VNITŘNÍ MATERIÁL
100% PES Polyester
Více info o materiálech a údržbě se dozvíš TADY.
Objednávky doručujeme do 2 pracovních dní. Zboží si můžeš vyzvednout osobně na jedné z našich poboček, nechat si balíček zaslat do výdejny nebo na doručovací adresu. K dispozici Ti jsou naši dopravci:
- Zásilkovna
- Česká pošta
- Balíkovna
- PPL
- DPD
Zboží můžeš uhradit dobírkou, hotově nebo kartou na naší prodejně, převodem na účet, online kartou a okamžitým bankovním převodem.
V případě jakýkoliv dotazů se neváhej obrátit na naši zákaznickou linku info@vuch.cz.
TAŠKY NA NOTEBOOK
Máš u sebe notebook každý den? Postarej se, aby byl v bezpečí a bez škrábanců, ať už míříš do práce, na schůzku, nebo do kavárny. Stylová taška na notebook mu zajistí ochranu a Tobě přidá body za vkus. Navíc do ní pohodlně sbalíš i další nezbytnosti. Praktická, spolehlivá a připravená držet s Tebou tempo. Stačí si jen vybrat tu, která sedne právě Tobě.
Dárkové balení
Ve VUCH balíme každou objednávku do krásné dárkové krabičky s mašlí, aby rozbalování bylo radostí, ať už pro sebe nebo jako dárek pro někoho blízkého.
Bez starostí s balením.