Enduring peace batoh z limitované edice
Produkt je aktuálně vyprodaný
Kdy bude opět skladem? Barvy:Do soboty 4. 4. s kódem DUO vezmeš dvoje sluneční brýle, ale zaplatíš jen jedny, druhý pár máš od nás zdarma. Protože někdy je fajn mít na výběr.
Věčný mír ti bohužel slíbit nemůžeme, ale něco s touhle „pure“ myšlenkou ano. Batůžek Enduring peace. Doplněk, který vznikl spojením díla talentovaného pop artového…
Více informacíVěčný mír ti bohužel slíbit nemůžeme, ale něco s touhle „pure“ myšlenkou ano. Batůžek Enduring peace. Doplněk, který vznikl spojením díla talentovaného pop artového malíře a neotřelého designu z dílny Vuch. Věčně tu ale tenhle kousek nebude, protože jak už to tak s našimi limitkami bývá, je ho jen omezený počet kusů.
- Originální pop-art design - každý batůžek má pouze 200 kusů
- Vytvořeno ve spolupráci s pop-artovým umělcem Josefem Ratajem (https://www.ratajart.com/)
- Luxusní dárkové balení limitované edice
| Barva | Černá |
| Styl | Volnočasový |
| Vzor | Vícebarevný |
| Délka popruhu | 54 - 98 cm |
| Zapínání | Magnet/patent |
| Materiál zipu | Plast |
| Rozměr | 345 x 280 x 120 mm |
| Vejde se A4 | ne |
| Hmotnost | 760 g |
| Objem | 12 l |
| Záruka | 24 měsíců |
VNĚJŠÍ MATERIÁL
100% PU Polyuretan
VNITŘNÍ MATERIÁL
100% PES Polyester
Více info o materiálech a údržbě se dozvíš TADY.
Objednávky doručujeme do 2 pracovních dní. Zboží si můžeš vyzvednout osobně na jedné z našich poboček, nechat si balíček zaslat do výdejny nebo na doručovací adresu. K dispozici Ti jsou naši dopravci:
- Zásilkovna
- Česká pošta
- Balíkovna
- PPL
- DPD
Zboží můžeš uhradit dobírkou, hotově nebo kartou na naší prodejně, převodem na účet, online kartou a okamžitým bankovním převodem.
V případě jakýkoliv dotazů se neváhej obrátit na naši zákaznickou linku info@vuch.cz.
Objevte více
Rataj second collection
„V době, kdy je šíření míru a lásky víc, než potřeba, přicházíme s druhou řadou úspěšné limitované edice, Rataj 2! Neotřelá kombinace pop artového umění z dílny Josefa Rataje na oblíbených Vuškách, která se dá tematicky shrnout jediným heslem: „PEACE and LOVE“."
Dárkové balení
Ve VUCH balíme každou objednávku do krásné dárkové krabičky s mašlí, aby rozbalování bylo radostí, ať už pro sebe nebo jako dárek pro někoho blízkého.
Bez starostí s balením.