An-Noor - Noir kabelka z kolekce LABORATORY x ANTONIN SIMON
Do soboty 4. 4. s kódem DUO vezmeš dvoje sluneční brýle, ale zaplatíš jen jedny, druhý pár máš od nás zdarma. Protože někdy je fajn mít na výběr.
Minimalistická elegance ve své nejčistší podobě. Kabelka, která na první pohled okouzlí svými sofistikovanými detaily a chytrým designem. Dva oddělené prostory Ti umožní…
Více informacíMinimalistická elegance ve své nejčistší podobě. Kabelka, která na první pohled okouzlí svými sofistikovanými detaily a chytrým designem. Dva oddělené prostory Ti umožní nosit vše, co potřebuješ, a přesto si zachová svůj jemný a kompaktní tvar. V jednoduchosti se skrývá síla. A tahle kabelka to umí ukázat pokaždé trochu jinak. An-Noor je kabelka pro ženu, která ví, co chce, a každý její detail vypráví příběh o harmonii a luxusu.
- Kabelka z pravé kůže
- Dva oddělené prostory s možností nošení v ruce nebo přes rameno
- Skrytá očka pro čistý minimalistický vzhled
- Šest sofistikovaných barevných variant s vlastním příběhem
- Vytvořeno ve spolupráci s českým návrhářem Antonínem Šimonem
- Paracord crossbody popruh z kůže jako tělo kabelky
| Barva | Černá |
| Barva kování | Černá |
| Styl | Elegantní |
| Kolekce | Kožené, Laboratory |
| Vlastnosti | Vnitřní zipová kapsa, Dlouhý popruh přes rameno, 2v1 |
| Délka popruhu | 127 cm |
| Zapínání | Magnet/patent |
| Materiál zipu | Kov |
| Rozměr | 250 x 160 x 60 mm |
| Počet karet | 7-12 |
| Hmotnost | 629 g |
| Záruka | 24 měsíců |
VNĚJŠÍ MATERIÁL
100% Vláknitá kůže
VNITŘNÍ MATERIÁL
100% PES Polyester
Více info o materiálech a údržbě se dozvíš TADY.
Objednávky doručujeme do 2 pracovních dní. Zboží si můžeš vyzvednout osobně na jedné z našich poboček, nechat si balíček zaslat do výdejny nebo na doručovací adresu. K dispozici Ti jsou naši dopravci:
- Zásilkovna
- Česká pošta
- Balíkovna
- PPL
- DPD
Zboží můžeš uhradit dobírkou, hotově nebo kartou na naší prodejně, převodem na účet, online kartou a okamžitým bankovním převodem.
V případě jakýkoliv dotazů se neváhej obrátit na naši zákaznickou linku info@vuch.cz.
Objevte více
VUCH LABORATORY × ANTONIN SIMON
Autor ve své kolekci vychází z klasických vintage tvarů, které přetváří do moderního pojetí. Duše není černobílá, stejně jako autorská podšívka navržena v jedinečném spojení iniciál VVV a AS, tvořící otázku (WAS?). Otázka zde metaforicky zastupuje nekonečný proces hledání nových interpretací.
Výjimečný styl kabelek , které odráží názor a energii majitelky. Aurora Rosa (růžovo-oranžová) přináší energii a eleganci italských západů slunce nad toskánskými kopci, Émeraude Ciel (zeleno-modrá) esenci pařížského šarmu, nebo Midnight Dune (černo-béžová), která v sobě nese tajemství měst jako New York nebo Londýn, Sakura Ino (tyrkysovo-lososová) spojuje něhu sakur s klidem duše a krásou pomíjivosti, Noir (černá) je esencí klidu, síly a stylu, který nepotřebuje slova, aby zapůsobil a Heritage (hnědá) je pro ženu, která s elegancí kráčí vpřed.
Dárkové balení
Ve VUCH balíme každou objednávku do krásné dárkové krabičky s mašlí, aby rozbalování bylo radostí, ať už pro sebe nebo jako dárek pro někoho blízkého.
Bez starostí s balením.